Terminarz I Liga Sezon 2017/2018

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Stal Mielec
Ruch Chorzów
20:45 | 28.07.2017
5000
Zagłębie Sosnowiec
Olimpia Grudziądz
15:30 | 29.07.2017
1848
Puszcza Niepołomice
Chojniczanka Chojnice
17:00 | 29.07.2017
800
Odra Opole
Górnik Łęczna
17:00 | 29.07.2017
2642
Raków Częstochowa
Miedź Legnica
18:00 | 29.07.2017
3612
GKS Katowice
Pogoń Siedlce
19:00 | 29.07.2017
2250
Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
19:00 | 29.07.2017
1048
Bytovia Bytów
Stomil Olsztyn
19:00 | 29.07.2017
810
Wigry Suwałki
GKS Tychy
19:47 | 30.07.2017
1579

2 Kolejka

Ruch Chorzów
Chrobry Głogów
20:45 | 04.08.2017
Górnik Łęczna
Zagłębie Sosnowiec
17:00 | 05.08.2017
2210
Pogoń Siedlce
Odra Opole
17:00 | 05.08.2017
1883
GKS Tychy
Stal Mielec
17:45 | 05.08.2017
4657
Chojniczanka Chojnice
Stomil Olsztyn
18:00 | 05.08.2017
1600
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Bytovia Bytów
18:00 | 05.08.2017
4580
Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki
18:00 | 05.08.2017
1850
Miedź Legnica
GKS Katowice
20:00 | 05.08.2017
2400
Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa
17:00 | 06.08.2017
920

3 Kolejka

Stomil Olsztyn
Podbeskidzie Bielsko-Biała
19:00 | 11.08.2017
2330
GKS Katowice
Puszcza Niepołomice
20:45 | 11.08.2017
1750
Odra Opole
Miedź Legnica
12:30 | 12.08.2017
3326
Raków Częstochowa
Chojniczanka Chojnice
17:30 | 12.08.2017
3019
Bytovia Bytów
Ruch Chorzów
19:00 | 12.08.2017
790
Chrobry Głogów
GKS Tychy
17:00 | 13.08.2017
1311
Stal Mielec
Olimpia Grudziądz
19:00 | 13.08.2017
3219
Wigry Suwałki
Górnik Łęczna
19:47 | 13.08.2017
1243
Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Siedlce
20:00 | 13.08.2017
1300

4 Kolejka

Chojniczanka Chojnice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
20:00 | 18.08.2017
1326
Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec
20:00 | 18.08.2017
2400
Ruch Chorzów
Stomil Olsztyn
20:45 | 18.08.2017
Górnik Łęczna
Stal Mielec
20:45 | 18.08.2017
2138
GKS Tychy
Bytovia Bytów
14:45 | 19.08.2017
4320
Olimpia Grudziądz
Chrobry Głogów
17:00 | 19.08.2017
1733
Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki
17:00 | 19.08.2017
1685
Puszcza Niepołomice
Odra Opole
17:00 | 19.08.2017
790
Raków Częstochowa
GKS Katowice
17:00 | 19.08.2017
3311

5 Kolejka

Stomil Olsztyn
GKS Tychy
19:00 | 22.08.2017
2450
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Ruch Chorzów
20:45 | 22.08.2017
6451
Odra Opole
Raków Częstochowa
17:00 | 23.08.2017
2783
Wigry Suwałki
Miedź Legnica
18:00 | 23.08.2017
1102
Zagłębie Sosnowiec
Puszcza Niepołomice
19:00 | 23.08.2017
2000
Stal Mielec
Pogoń Siedlce
19:00 | 23.08.2017
3759
Chrobry Głogów
Górnik Łęczna
19:00 | 23.08.2017
1403
Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz
19:00 | 23.08.2017
940
GKS Katowice
Chojniczanka Chojnice
20:45 | 23.08.2017
1850

6 Kolejka

GKS Tychy
Podbeskidzie Bielsko-Biała
20:45 | 25.08.2017
5077
Puszcza Niepołomice
Wigry Suwałki
17:00 | 26.08.2017
700
Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec
17:00 | 26.08.2017
3164
GKS Katowice
Odra Opole
14:45 | 27.08.2017
3330
Chojniczanka Chojnice
Ruch Chorzów
17:00 | 27.08.2017
1700
Olimpia Grudziądz
Stomil Olsztyn
17:00 | 27.08.2017
1811
Górnik Łęczna
Bytovia Bytów
17:00 | 27.08.2017
1818
Miedź Legnica
Stal Mielec
20:00 | 27.08.2017
3000
Pogoń Siedlce
Chrobry Głogów
19:00 | 28.08.2017
1706

7 Kolejka

Odra Opole
Chojniczanka Chojnice
15:00 | 02.09.2017
1708
Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce
18:00 | 02.09.2017
620
Stomil Olsztyn
Górnik Łęczna
19:00 | 02.09.2017
2348
Chrobry Głogów
Miedź Legnica
12:30 | 03.09.2017
2815
Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice
18:00 | 13.09.2017
2400
Stal Mielec
Puszcza Niepołomice
19:00 | 13.09.2017
3073
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Olimpia Grudziądz
19:00 | 13.09.2017
3578
Ruch Chorzów
GKS Tychy
18:00 | 14.09.2017
5842
Wigry Suwałki
Raków Częstochowa
18:00 | 27.09.2017
1152

8 Kolejka

Puszcza Niepołomice
Chrobry Głogów
16:30 | 08.09.2017
630
Olimpia Grudziądz
Ruch Chorzów
19:00 | 08.09.2017
1400
Miedź Legnica
Bytovia Bytów
20:45 | 08.09.2017
2800
Górnik Łęczna
Podbeskidzie Bielsko-Biała
14:45 | 09.09.2017
1588
Raków Częstochowa
Stal Mielec
16:00 | 09.09.2017
2856
Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec
16:00 | 09.09.2017
3707
Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn
18:00 | 09.09.2017
1509
GKS Katowice
Wigry Suwałki
18:00 | 09.09.2017
2190
Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy
17:00 | 10.09.2017
1462

9 Kolejka

Chrobry Głogów
Raków Częstochowa
14:45 | 16.09.2017
969
Zagłębie Sosnowiec
Chojniczanka Chojnice
18:00 | 16.09.2017
1500
Wigry Suwałki
Odra Opole
18:00 | 16.09.2017
1147
Bytovia Bytów
Puszcza Niepołomice
18:00 | 16.09.2017
581
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Siedlce
18:00 | 16.09.2017
4061
Stomil Olsztyn
Miedź Legnica
19:00 | 16.09.2017
2348
Stal Mielec
GKS Katowice
12:30 | 17.09.2017
2978
GKS Tychy
Olimpia Grudziądz
15:00 | 17.09.2017
3267
Ruch Chorzów
Górnik Łęczna
19:00 | 18.09.2017
4279

10 Kolejka

GKS Katowice
Chrobry Głogów
20:45 | 22.09.2017
1330
Odra Opole
Stal Mielec
12:45 | 23.09.2017
987
Górnik Łęczna
GKS Tychy
16:00 | 23.09.2017
2178
Puszcza Niepołomice
Stomil Olsztyn
16:00 | 23.09.2017
652
Raków Częstochowa
Bytovia Bytów
16:00 | 23.09.2017
1458
Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz
17:00 | 23.09.2017
1750
Zagłębie Sosnowiec
Wigry Suwałki
18:00 | 23.09.2017
820
Miedź Legnica
Podbeskidzie Bielsko-Biała
19:00 | 23.09.2017
2041
Pogoń Siedlce
Ruch Chorzów
16:00 | 24.09.2017
2017

11 Kolejka

Ruch Chorzów
Miedź Legnica
20:45 | 29.09.2017
5065
Stomil Olsztyn
Raków Częstochowa
17:00 | 30.09.2017
2288
Chrobry Głogów
Odra Opole
17:45 | 30.09.2017
1103
Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec
18:00 | 30.09.2017
3429
Bytovia Bytów
GKS Katowice
18:00 | 30.09.2017
1390
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Puszcza Niepołomice
18:00 | 30.09.2017
4913
GKS Tychy
Pogoń Siedlce
18:00 | 30.09.2017
3957
Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice
18:00 | 01.10.2017
1002
Olimpia Grudziądz
Górnik Łęczna
19:00 | 01.10.2017
1755

12 Kolejka

Miedź Legnica
GKS Tychy
19:00 | 06.10.2017
2080
Odra Opole
Bytovia Bytów
12:30 | 07.10.2017
880
Chojniczanka Chojnice
Górnik Łęczna
17:00 | 07.10.2017
1372
Wigry Suwałki
Stal Mielec
17:00 | 07.10.2017
958
Puszcza Niepołomice
Ruch Chorzów
15:00 | 18.10.2017
957
Raków Częstochowa
Podbeskidzie Bielsko-Biała
15:00 | 18.10.2017
1878
Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz
19:00 | 18.10.2017
1278
Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów
19:00 | 18.10.2017
1226
GKS Katowice
Stomil Olsztyn
20:00 | 18.10.2017
2050

13 Kolejka

Ruch Chorzów
Raków Częstochowa
18:00 | 13.10.2017
6326
Stal Mielec
Chojniczanka Chojnice
20:45 | 13.10.2017
2715
Górnik Łęczna
Pogoń Siedlce
13:00 | 14.10.2017
1649
Chrobry Głogów
Wigry Suwałki
17:00 | 14.10.2017
1018
GKS Tychy
Puszcza Niepołomice
17:00 | 14.10.2017
3527
Stomil Olsztyn
Odra Opole
17:15 | 14.10.2017
1815
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Katowice
17:45 | 14.10.2017
11621
Bytovia Bytów
Zagłębie Sosnowiec
18:00 | 14.10.2017
560
Olimpia Grudziądz
Miedź Legnica
18:00 | 14.10.2017
1381

14 Kolejka

Raków Częstochowa
GKS Tychy
12:30 | 21.10.2017
2134
Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała
15:00 | 21.10.2017
1621
Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce
17:00 | 21.10.2017
1140
Wigry Suwałki
Bytovia Bytów
17:00 | 21.10.2017
809
Miedź Legnica
Górnik Łęczna
18:00 | 21.10.2017
2142
Stal Mielec
Chrobry Głogów
18:00 | 21.10.2017
3024
Puszcza Niepołomice
Olimpia Grudziądz
15:00 | 22.10.2017
Zagłębie Sosnowiec
Stomil Olsztyn
17:00 | 22.10.2017
1375
GKS Katowice
Ruch Chorzów
17:45 | 22.10.2017
7100

15 Kolejka

Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec
20:45 | 27.10.2017
6117
Górnik Łęczna
Puszcza Niepołomice
13:00 | 28.10.2017
1381
Pogoń Siedlce
Miedź Legnica
17:00 | 28.10.2017
1507
GKS Tychy
GKS Katowice
17:45 | 28.10.2017
4787
Bytovia Bytów
Stal Mielec
18:00 | 28.10.2017
301
Olimpia Grudziądz
Raków Częstochowa
18:00 | 28.10.2017
1150
Chrobry Głogów
Chojniczanka Chojnice
17:00 | 29.10.2017
660
Ruch Chorzów
Odra Opole
18:00 | 29.10.2017
5427
Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki
18:00 | 30.11.2017

16 Kolejka

Stal Mielec
Stomil Olsztyn
18:00 | 03.11.2017
3093
Zagłębie Sosnowiec
Ruch Chorzów
20:45 | 03.11.2017
3720
Odra Opole
GKS Tychy
12:30 | 04.11.2017
1602
Puszcza Niepołomice
Pogoń Siedlce
13:00 | 04.11.2017
630
Raków Częstochowa
Górnik Łęczna
14:00 | 04.11.2017
2341
Chojniczanka Chojnice
Miedź Legnica
16:00 | 04.11.2017
1557
Wigry Suwałki
Podbeskidzie Bielsko-Biała
16:00 | 04.11.2017
903
GKS Katowice
Olimpia Grudziądz
18:00 | 04.11.2017
1150
Chrobry Głogów
Bytovia Bytów
16:00 | 05.11.2017
794

17 Kolejka

Olimpia Grudziądz
Odra Opole
16:00 | 11.11.2017
553
Górnik Łęczna
GKS Katowice
12:00 | 12.11.2017
1446
GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec
12:45 | 12.11.2017
4800
Stomil Olsztyn
Chrobry Głogów
15:00 | 12.11.2017
2054
Bytovia Bytów
Chojniczanka Chojnice
16:00 | 12.11.2017
1100
Pogoń Siedlce
Raków Częstochowa
16:00 | 12.11.2017
1586
Miedź Legnica
Puszcza Niepołomice
17:00 | 12.11.2017
2064
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stal Mielec
17:30 | 21.11.2017
3501
Ruch Chorzów
Wigry Suwałki
18:00 | 22.11.2017
4044

18 Kolejka

Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów
18:00 | 17.11.2017
3954
Stomil Olsztyn
Bytovia Bytów
18:00 | 17.11.2017
1587
Ruch Chorzów
Stal Mielec
20:45 | 17.11.2017
4578
Chojniczanka Chojnice
Puszcza Niepołomice
16:00 | 18.11.2017
1078
Olimpia Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec
16:00 | 18.11.2017
760
Pogoń Siedlce
GKS Katowice
17:00 | 18.11.2017
1355
GKS Tychy
Wigry Suwałki
17:00 | 18.11.2017
2285
Górnik Łęczna
Odra Opole
12:00 | 19.11.2017
1560
Miedź Legnica
Raków Częstochowa
17:45 | 19.11.2017
2055

19 Kolejka

Stomil Olsztyn
Chojniczanka Chojnice
18:00 | 24.11.2017
Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna
20:45 | 24.11.2017
Odra Opole
Pogoń Siedlce
13:00 | 25.11.2017
GKS Katowice
Miedź Legnica
16:00 | 25.11.2017
2350
Stal Mielec
GKS Tychy
17:45 | 25.11.2017
3397
Bytovia Bytów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:00 | 25.11.2017
Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice
13:00 | 26.11.2017
2312
Chrobry Głogów
Ruch Chorzów
15:00 | 26.11.2017
933
Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz
16:00 | 26.11.2017

20 Kolejka

Chojniczanka Chojnice
Raków Częstochowa
03.03.2018
Puszcza Niepołomice
GKS Katowice
03.03.2018
Miedź Legnica
Odra Opole
03.03.2018
Pogoń Siedlce
Zagłębie Sosnowiec
03.03.2018
Górnik Łęczna
Wigry Suwałki
03.03.2018
Olimpia Grudziądz
Stal Mielec
03.03.2018
GKS Tychy
Chrobry Głogów
03.03.2018
Ruch Chorzów
Bytovia Bytów
03.03.2018
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stomil Olsztyn
03.03.2018

21 Kolejka

Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chojniczanka Chojnice
10.03.2018
Stomil Olsztyn
Ruch Chorzów
10.03.2018
Bytovia Bytów
GKS Tychy
10.03.2018
Chrobry Głogów
Olimpia Grudziądz
10.03.2018
Stal Mielec
Górnik Łęczna
10.03.2018
Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce
10.03.2018
Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica
10.03.2018
Odra Opole
Puszcza Niepołomice
10.03.2018
GKS Katowice
Raków Częstochowa
10.03.2018

22 Kolejka

Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice
17.03.2018
Raków Częstochowa
Odra Opole
17.03.2018
Puszcza Niepołomice
Zagłębie Sosnowiec
17.03.2018
Miedź Legnica
Wigry Suwałki
17.03.2018
Pogoń Siedlce
Stal Mielec
17.03.2018
Górnik Łęczna
Chrobry Głogów
17.03.2018
Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów
17.03.2018
GKS Tychy
Stomil Olsztyn
17.03.2018
Ruch Chorzów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
17.03.2018

23 Kolejka

Ruch Chorzów
Chojniczanka Chojnice
24.03.2018
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy
24.03.2018
Stomil Olsztyn
Olimpia Grudziądz
24.03.2018
Bytovia Bytów
Górnik Łęczna
24.03.2018
Chrobry Głogów
Pogoń Siedlce
24.03.2018
Stal Mielec
Miedź Legnica
24.03.2018
Wigry Suwałki
Puszcza Niepołomice
24.03.2018
Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa
24.03.2018
Odra Opole
GKS Katowice
24.03.2018

24 Kolejka

Chojniczanka Chojnice
Odra Opole
31.03.2018
GKS Katowice
Zagłębie Sosnowiec
31.03.2018
Raków Częstochowa
Wigry Suwałki
31.03.2018
Puszcza Niepołomice
Stal Mielec
31.03.2018
Miedź Legnica
Chrobry Głogów
31.03.2018
Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów
31.03.2018
Górnik Łęczna
Stomil Olsztyn
31.03.2018
Olimpia Grudziądz
Podbeskidzie Bielsko-Biała
31.03.2018
GKS Tychy
Ruch Chorzów
31.03.2018

25 Kolejka

GKS Tychy
Chojniczanka Chojnice
07.04.2018
Ruch Chorzów
Olimpia Grudziądz
07.04.2018
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Łęczna
07.04.2018
Stomil Olsztyn
Pogoń Siedlce
07.04.2018
Bytovia Bytów
Miedź Legnica
07.04.2018
Chrobry Głogów
Puszcza Niepołomice
07.04.2018
Stal Mielec
Raków Częstochowa
07.04.2018
Wigry Suwałki
GKS Katowice
07.04.2018
Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole
07.04.2018

26 Kolejka

Chojniczanka Chojnice
Zagłębie Sosnowiec
14.04.2018
Odra Opole
Wigry Suwałki
14.04.2018
GKS Katowice
Stal Mielec
14.04.2018
Raków Częstochowa
Chrobry Głogów
14.04.2018
Puszcza Niepołomice
Bytovia Bytów
14.04.2018
Miedź Legnica
Stomil Olsztyn
14.04.2018
Pogoń Siedlce
Podbeskidzie Bielsko-Biała
14.04.2018
Górnik Łęczna
Ruch Chorzów
14.04.2018
Olimpia Grudziądz
GKS Tychy
14.04.2018

27 Kolejka

Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice
21.04.2018
GKS Tychy
Górnik Łęczna
21.04.2018
Ruch Chorzów
Pogoń Siedlce
21.04.2018
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Miedź Legnica
21.04.2018
Stomil Olsztyn
Puszcza Niepołomice
21.04.2018
Bytovia Bytów
Raków Częstochowa
21.04.2018
Chrobry Głogów
GKS Katowice
21.04.2018
Stal Mielec
Odra Opole
21.04.2018
Wigry Suwałki
Zagłębie Sosnowiec
21.04.2018

28 Kolejka

Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki
28.04.2018
Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec
28.04.2018
Odra Opole
Chrobry Głogów
28.04.2018
GKS Katowice
Bytovia Bytów
28.04.2018
Raków Częstochowa
Stomil Olsztyn
28.04.2018
Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
28.04.2018
Miedź Legnica
Ruch Chorzów
28.04.2018
Pogoń Siedlce
GKS Tychy
28.04.2018
Górnik Łęczna
Olimpia Grudziądz
28.04.2018

29 Kolejka

Górnik Łęczna
Chojniczanka Chojnice
05.05.2018
Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce
05.05.2018
GKS Tychy
Miedź Legnica
05.05.2018
Ruch Chorzów
Puszcza Niepołomice
05.05.2018
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Raków Częstochowa
05.05.2018
Stomil Olsztyn
GKS Katowice
05.05.2018
Bytovia Bytów
Odra Opole
05.05.2018
Chrobry Głogów
Zagłębie Sosnowiec
05.05.2018
Stal Mielec
Wigry Suwałki
05.05.2018

30 Kolejka

Chojniczanka Chojnice
Stal Mielec
09.05.2018
Wigry Suwałki
Chrobry Głogów
09.05.2018
Zagłębie Sosnowiec
Bytovia Bytów
09.05.2018
Odra Opole
Stomil Olsztyn
09.05.2018
GKS Katowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
09.05.2018
Raków Częstochowa
Ruch Chorzów
09.05.2018
Puszcza Niepołomice
GKS Tychy
09.05.2018
Miedź Legnica
Olimpia Grudziądz
09.05.2018
Pogoń Siedlce
Górnik Łęczna
09.05.2018

31 Kolejka

Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice
12.05.2018
Górnik Łęczna
Miedź Legnica
12.05.2018
Olimpia Grudziądz
Puszcza Niepołomice
12.05.2018
GKS Tychy
Raków Częstochowa
12.05.2018
Ruch Chorzów
GKS Katowice
12.05.2018
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Odra Opole
12.05.2018
Stomil Olsztyn
Zagłębie Sosnowiec
12.05.2018
Bytovia Bytów
Wigry Suwałki
12.05.2018
Chrobry Głogów
Stal Mielec
12.05.2018

32 Kolejka

Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów
19.05.2018
Stal Mielec
Bytovia Bytów
19.05.2018
Wigry Suwałki
Stomil Olsztyn
19.05.2018
Zagłębie Sosnowiec
Podbeskidzie Bielsko-Biała
19.05.2018
Odra Opole
Ruch Chorzów
19.05.2018
GKS Katowice
GKS Tychy
19.05.2018
Raków Częstochowa
Olimpia Grudziądz
19.05.2018
Puszcza Niepołomice
Górnik Łęczna
19.05.2018
Miedź Legnica
Pogoń Siedlce
19.05.2018

33 Kolejka

Miedź Legnica
Chojniczanka Chojnice
26.05.2018
Pogoń Siedlce
Puszcza Niepołomice
26.05.2018
Górnik Łęczna
Raków Częstochowa
26.05.2018
Olimpia Grudziądz
GKS Katowice
26.05.2018
GKS Tychy
Odra Opole
26.05.2018
Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec
26.05.2018
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wigry Suwałki
26.05.2018
Stomil Olsztyn
Stal Mielec
26.05.2018
Bytovia Bytów
Chrobry Głogów
26.05.2018

34 Kolejka

Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów
02.06.2018
Chrobry Głogów
Stomil Olsztyn
02.06.2018
Stal Mielec
Podbeskidzie Bielsko-Biała
02.06.2018
Wigry Suwałki
Ruch Chorzów
02.06.2018
Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy
02.06.2018
Odra Opole
Olimpia Grudziądz
02.06.2018
GKS Katowice
Górnik Łęczna
02.06.2018
Raków Częstochowa
Pogoń Siedlce
02.06.2018
Puszcza Niepołomice
Miedź Legnica
02.06.2018