Terminarz III Liga - grupa II Sezon 2017/2018

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Unia Solec Kujawski
Energetyk Gryfino
11:00 | 12.08.2017
Świt Skolwin
GKS Przodkowo
11:00 | 12.08.2017
Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Jarocin
16:00 | 12.08.2017
Centra Ostrów Wielkopolski
Pogoń II Szczecin
17:00 | 12.08.2017
Wierzyca Pelplin
Wda Świecie
17:00 | 12.08.2017
KP Starogard Gdański
Górnik Konin
17:00 | 12.08.2017
Sokół Kleczew
Lech II Poznań
17:00 | 12.08.2017
Bałtyk Gdynia
KKS Kalisz
17:00 | 12.08.2017
Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń
20:00 | 12.08.2017

2 Kolejka

Lech II Poznań
Bałtyk Gdynia
12:00 | 19.08.2017
Energetyk Gryfino
Kotwica Kołobrzeg
12:00 | 19.08.2017
Elana Toruń
Świt Skolwin
16:00 | 19.08.2017
KKS Kalisz
Polonia Środa Wielkopolska
17:00 | 19.08.2017
Górnik Konin
Unia Solec Kujawski
17:00 | 19.08.2017
Wda Świecie
KP Starogard Gdański
17:00 | 19.08.2017
Centra Ostrów Wielkopolski
Wierzyca Pelplin
17:00 | 19.08.2017
GKS Przodkowo
Sokół Kleczew
18:00 | 19.08.2017
Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin
11:00 | 20.08.2017

3 Kolejka

Unia Solec Kujawski
Wda Świecie
17:00 | 23.08.2017
KKS Kalisz
Jarota Jarocin
17:00 | 23.08.2017
Wierzyca Pelplin
Pogoń II Szczecin
17:30 | 23.08.2017
Sokół Kleczew
Elana Toruń
17:30 | 23.08.2017
KP Starogard Gdański
Centra Ostrów Wielkopolski
18:00 | 23.08.2017
Świt Skolwin
Energetyk Gryfino
18:00 | 23.08.2017
Polonia Środa Wielkopolska
Lech II Poznań
18:00 | 23.08.2017
Kotwica Kołobrzeg
Górnik Konin
19:00 | 23.08.2017
Bałtyk Gdynia
GKS Przodkowo
19:00 | 23.08.2017

4 Kolejka

Lech II Poznań
Jarota Jarocin
12:00 | 26.08.2017
Energetyk Gryfino
Sokół Kleczew
16:00 | 26.08.2017
GKS Przodkowo
Polonia Środa Wielkopolska
17:00 | 26.08.2017
Górnik Konin
Świt Skolwin
17:00 | 26.08.2017
Wda Świecie
Kotwica Kołobrzeg
17:00 | 26.08.2017
Centra Ostrów Wielkopolski
Unia Solec Kujawski
17:00 | 26.08.2017
Wierzyca Pelplin
KP Starogard Gdański
17:00 | 26.08.2017
Pogoń II Szczecin
KKS Kalisz
11:00 | 27.08.2017
Elana Toruń
Bałtyk Gdynia
15:00 | 27.08.2017

5 Kolejka

Kotwica Kołobrzeg
Centra Ostrów Wielkopolski
19:00 | 01.09.2017
Unia Solec Kujawski
Wierzyca Pelplin
13:00 | 02.09.2017
Bałtyk Gdynia
Energetyk Gryfino
15:00 | 02.09.2017
Polonia Środa Wielkopolska
Elana Toruń
16:00 | 02.09.2017
Jarota Jarocin
GKS Przodkowo
17:00 | 02.09.2017
KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin
17:00 | 02.09.2017
Sokół Kleczew
Górnik Konin
17:00 | 02.09.2017
Świt Skolwin
Wda Świecie
16:00 | 03.09.2017
KKS Kalisz
Lech II Poznań
16:30 | 27.09.2017

6 Kolejka

Pogoń II Szczecin
Lech II Poznań
11:00 | 09.09.2017
Energetyk Gryfino
Polonia Środa Wielkopolska
11:00 | 09.09.2017
Wda Świecie
Sokół Kleczew
13:00 | 09.09.2017
KP Starogard Gdański
Unia Solec Kujawski
16:00 | 09.09.2017
GKS Przodkowo
KKS Kalisz
17:00 | 09.09.2017
Górnik Konin
Bałtyk Gdynia
17:00 | 09.09.2017
Centra Ostrów Wielkopolski
Świt Skolwin
17:00 | 09.09.2017
Wierzyca Pelplin
Kotwica Kołobrzeg
17:00 | 09.09.2017
Elana Toruń
Jarota Jarocin
15:00 | 10.09.2017

7 Kolejka

Sokół Kleczew
Centra Ostrów Wielkopolski
17:00 | 15.09.2017
Bałtyk Gdynia
Wda Świecie
11:00 | 16.09.2017
Lech II Poznań
GKS Przodkowo
12:00 | 16.09.2017
Świt Skolwin
Wierzyca Pelplin
13:00 | 16.09.2017
Polonia Środa Wielkopolska
Górnik Konin
16:00 | 16.09.2017
Jarota Jarocin
Energetyk Gryfino
16:00 | 16.09.2017
KKS Kalisz
Elana Toruń
17:00 | 16.09.2017
Kotwica Kołobrzeg
KP Starogard Gdański
19:00 | 16.09.2017
Unia Solec Kujawski
Pogoń II Szczecin
14:00 | 17.09.2017

8 Kolejka

Energetyk Gryfino
KKS Kalisz
12:00 | 23.09.2017
Unia Solec Kujawski
Kotwica Kołobrzeg
14:00 | 23.09.2017
Elana Toruń
Lech II Poznań
15:00 | 23.09.2017
Górnik Konin
Jarota Jarocin
16:00 | 23.09.2017
Wda Świecie
Polonia Środa Wielkopolska
16:00 | 23.09.2017
Centra Ostrów Wielkopolski
Bałtyk Gdynia
16:00 | 23.09.2017
Wierzyca Pelplin
Sokół Kleczew
16:00 | 23.09.2017
KP Starogard Gdański
Świt Skolwin
16:00 | 23.09.2017
Pogoń II Szczecin
GKS Przodkowo
11:00 | 24.09.2017

9 Kolejka

Lech II Poznań
Energetyk Gryfino
12:00 | 30.09.2017
Świt Skolwin
Unia Solec Kujawski
13:00 | 30.09.2017
Polonia Środa Wielkopolska
Centra Ostrów Wielkopolski
15:00 | 30.09.2017
Sokół Kleczew
KP Starogard Gdański
16:00 | 30.09.2017
Jarota Jarocin
Wda Świecie
16:00 | 30.09.2017
GKS Przodkowo
Elana Toruń
16:00 | 30.09.2017
Kotwica Kołobrzeg
Pogoń II Szczecin
18:00 | 30.09.2017
Bałtyk Gdynia
Wierzyca Pelplin
15:00 | 01.10.2017
KKS Kalisz
Górnik Konin
16:00 | 01.10.2017

10 Kolejka

Energetyk Gryfino
GKS Przodkowo
13:00 | 07.10.2017
Unia Solec Kujawski
Sokół Kleczew
14:00 | 07.10.2017
Wda Świecie
KKS Kalisz
15:00 | 07.10.2017
Centra Ostrów Wielkopolski
Jarota Jarocin
15:00 | 07.10.2017
Wierzyca Pelplin
Polonia Środa Wielkopolska
15:00 | 07.10.2017
Kotwica Kołobrzeg
Świt Skolwin
18:00 | 07.10.2017
Pogoń II Szczecin
Elana Toruń
11:00 | 08.10.2017
KP Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia
12:00 | 08.10.2017
Górnik Konin
Lech II Poznań
15:00 | 25.10.2017

11 Kolejka

Lech II Poznań
Wda Świecie
12:00 | 14.10.2017
Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg
15:00 | 14.10.2017
Polonia Środa Wielkopolska
KP Starogard Gdański
15:00 | 14.10.2017
Jarota Jarocin
Wierzyca Pelplin
15:00 | 14.10.2017
KKS Kalisz
Centra Ostrów Wielkopolski
15:00 | 14.10.2017
Bałtyk Gdynia
Unia Solec Kujawski
18:00 | 14.10.2017
GKS Przodkowo
Górnik Konin
12:00 | 15.10.2017
Elana Toruń
Energetyk Gryfino
14:00 | 15.10.2017
Świt Skolwin
Pogoń II Szczecin
15:00 | 15.10.2017

12 Kolejka

Świt Skolwin
Sokół Kleczew
13:00 | 21.10.2017
Górnik Konin
Elana Toruń
14:00 | 21.10.2017
Wda Świecie
GKS Przodkowo
14:00 | 21.10.2017
Unia Solec Kujawski
Polonia Środa Wielkopolska
14:00 | 21.10.2017
Centra Ostrów Wielkopolski
Lech II Poznań
15:00 | 21.10.2017
Wierzyca Pelplin
KKS Kalisz
15:00 | 21.10.2017
KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin
15:00 | 21.10.2017
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia
18:00 | 21.10.2017
Pogoń II Szczecin
Energetyk Gryfino
11:00 | 22.10.2017

13 Kolejka

Lech II Poznań
Wierzyca Pelplin
12:00 | 28.10.2017
Polonia Środa Wielkopolska
Kotwica Kołobrzeg
14:00 | 28.10.2017
KKS Kalisz
KP Starogard Gdański
14:00 | 28.10.2017
Elana Toruń
Wda Świecie
14:00 | 28.10.2017
Sokół Kleczew
3:0
(walkower)
Pogoń II Szczecin
15:00 | 28.10.2017
Jarota Jarocin
Unia Solec Kujawski
15:00 | 28.10.2017
GKS Przodkowo
Centra Ostrów Wielkopolski
15:00 | 28.10.2017
Energetyk Gryfino
Górnik Konin
15:00 | 28.10.2017
Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin
17:00 | 28.10.2017

14 Kolejka

Wda Świecie
Energetyk Gryfino
13:00 | 04.11.2017
Centra Ostrów Wielkopolski
Elana Toruń
13:00 | 04.11.2017
KP Starogard Gdański
Lech II Poznań
13:00 | 04.11.2017
Świt Skolwin
Polonia Środa Wielkopolska
13:00 | 04.11.2017
Wierzyca Pelplin
GKS Przodkowo
14:00 | 04.11.2017
Unia Solec Kujawski
KKS Kalisz
14:00 | 04.11.2017
Sokół Kleczew
Bałtyk Gdynia
14:00 | 04.11.2017
Kotwica Kołobrzeg
Jarota Jarocin
17:00 | 04.11.2017
Pogoń II Szczecin
Górnik Konin
11:00 | 05.11.2017

15 Kolejka

Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew
13:00 | 11.11.2017
GKS Przodkowo
KP Starogard Gdański
13:00 | 11.11.2017
Elana Toruń
Wierzyca Pelplin
13:00 | 11.11.2017
Energetyk Gryfino
Centra Ostrów Wielkopolski
13:00 | 11.11.2017
Górnik Konin
Wda Świecie
13:30 | 11.11.2017
KKS Kalisz
Kotwica Kołobrzeg
13:00 | 12.11.2017
Jarota Jarocin
Świt Skolwin
13:30 | 12.11.2017
Lech II Poznań
Unia Solec Kujawski
12:00 | 02.12.2017
Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin
15:30 | 02.12.2017

16 Kolejka

Centra Ostrów Wielkopolski
Górnik Konin
12:00 | 18.11.2017
Wierzyca Pelplin
Energetyk Gryfino
13:00 | 18.11.2017
KP Starogard Gdański
Elana Toruń
13:00 | 18.11.2017
Unia Solec Kujawski
GKS Przodkowo
13:00 | 18.11.2017
Sokół Kleczew
Jarota Jarocin
13:00 | 18.11.2017
Kotwica Kołobrzeg
Lech II Poznań
17:00 | 18.11.2017
Pogoń II Szczecin
Wda Świecie
18:00 | 18.11.2017
Świt Skolwin
KKS Kalisz
13:30 | 19.11.2017
Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska
15:30 | 19.11.2017

17 Kolejka

Sokół Kleczew
KKS Kalisz
17:00 | 05.08.2017
Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń II Szczecin
12:00 | 25.11.2017
Lech II Poznań
Świt Skolwin
12:00 | 25.11.2017
Jarota Jarocin
Bałtyk Gdynia
13:00 | 25.11.2017
Energetyk Gryfino
KP Starogard Gdański
13:00 | 25.11.2017
Górnik Konin
Wierzyca Pelplin
13:00 | 25.11.2017
Wda Świecie
Centra Ostrów Wielkopolski
13:00 | 25.11.2017
GKS Przodkowo
Kotwica Kołobrzeg
18:00 | 25.11.2017
Elana Toruń
Unia Solec Kujawski
13:00 | 26.11.2017

18 Kolejka

Energetyk Gryfino
0:3
(walkower)
Unia Solec Kujawski
10.03.2018
KKS Kalisz
Bałtyk Gdynia
19:25 | 10.03.2018
Pogoń II Szczecin
Centra Ostrów Wielkopolski
11:30 | 11.03.2018
Wda Świecie
Wierzyca Pelplin
17:30 | 11.04.2018
Górnik Konin
KP Starogard Gdański
17:00 | 18.04.2018
Elana Toruń
Kotwica Kołobrzeg
17:00 | 18.04.2018
GKS Przodkowo
Świt Skolwin
17:00 | 18.04.2018
Jarota Jarocin
Polonia Środa Wielkopolska
17:00 | 18.04.2018
Lech II Poznań
Sokół Kleczew
17:00 | 16.05.2018

19 Kolejka

Sokół Kleczew
GKS Przodkowo
14:00 | 17.03.2018
Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin
15:00 | 17.03.2018
KP Starogard Gdański
Wda Świecie
15:00 | 17.03.2018
Wierzyca Pelplin
Centra Ostrów Wielkopolski
15:00 | 17.03.2018
Kotwica Kołobrzeg
3:0
(walkower)
Energetyk Gryfino
17:00 | 17.03.2018
Bałtyk Gdynia
Lech II Poznań
18:00 | 17.03.2018
Unia Solec Kujawski
Górnik Konin
13:00 | 18.03.2018
Świt Skolwin
Elana Toruń
15:00 | 18.03.2018
Polonia Środa Wielkopolska
KKS Kalisz
17:00 | 16.05.2018

20 Kolejka

Energetyk Gryfino
0:3
(walkower)
Świt Skolwin
24.03.2018
Centra Ostrów Wielkopolski
KP Starogard Gdański
14:00 | 24.03.2018
Wda Świecie
Unia Solec Kujawski
14:00 | 24.03.2018
Pogoń II Szczecin
Wierzyca Pelplin
15:00 | 24.03.2018
Górnik Konin
Kotwica Kołobrzeg
15:00 | 24.03.2018
Elana Toruń
Sokół Kleczew
15:00 | 24.03.2018
Jarota Jarocin
KKS Kalisz
15:30 | 24.03.2018
GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia
18:00 | 24.03.2018
Lech II Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
17:00 | 11.04.2018

21 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Elana Toruń
17:00 | 30.03.2018
Sokół Kleczew
3:0
(walkower)
Energetyk Gryfino
13:00 | 31.03.2018
Jarota Jarocin
Lech II Poznań
14:00 | 31.03.2018
Unia Solec Kujawski
Centra Ostrów Wielkopolski
14:00 | 31.03.2018
Polonia Środa Wielkopolska
GKS Przodkowo
15:00 | 31.03.2018
Świt Skolwin
Górnik Konin
15:00 | 31.03.2018
KP Starogard Gdański
Wierzyca Pelplin
15:00 | 31.03.2018
Kotwica Kołobrzeg
Wda Świecie
17:00 | 31.03.2018
KKS Kalisz
Pogoń II Szczecin
18:00 | 31.03.2018

22 Kolejka

Energetyk Gryfino
0:3
(walkower)
Bałtyk Gdynia
07.04.2018
GKS Przodkowo
Jarota Jarocin
15:00 | 07.04.2018
Wierzyca Pelplin
Unia Solec Kujawski
16:00 | 07.04.2018
Górnik Konin
Sokół Kleczew
16:00 | 07.04.2018
Centra Ostrów Wielkopolski
Kotwica Kołobrzeg
17:00 | 07.04.2018
Pogoń II Szczecin
KP Starogard Gdański
11:00 | 08.04.2018
Lech II Poznań
KKS Kalisz
12:00 | 08.04.2018
Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska
16:00 | 08.04.2018
Wda Świecie
Świt Skolwin
17:00 | 08.04.2018

23 Kolejka

Lech II Poznań
Pogoń II Szczecin
12:00 | 14.04.2018
Unia Solec Kujawski
KP Starogard Gdański
12:00 | 14.04.2018
Jarota Jarocin
Elana Toruń
16:00 | 14.04.2018
Polonia Środa Wielkopolska
3:0
(walkower)
Energetyk Gryfino
16:00 | 14.04.2018
Sokół Kleczew
Wda Świecie
16:00 | 14.04.2018
Świt Skolwin
Centra Ostrów Wielkopolski
16:00 | 14.04.2018
Bałtyk Gdynia
Górnik Konin
17:00 | 14.04.2018
Kotwica Kołobrzeg
Wierzyca Pelplin
18:00 | 14.04.2018
KKS Kalisz
GKS Przodkowo
16:00 | 15.04.2018

24 Kolejka

Energetyk Gryfino
0:3
(walkower)
Jarota Jarocin
21.04.2018
GKS Przodkowo
Lech II Poznań
15:00 | 21.04.2018
KP Starogard Gdański
Kotwica Kołobrzeg
16:00 | 21.04.2018
Wda Świecie
Bałtyk Gdynia
16:00 | 21.04.2018
Wierzyca Pelplin
Świt Skolwin
17:00 | 21.04.2018
Centra Ostrów Wielkopolski
Sokół Kleczew
17:00 | 21.04.2018
Górnik Konin
Polonia Środa Wielkopolska
17:00 | 21.04.2018
Pogoń II Szczecin
Unia Solec Kujawski
16:00 | 22.04.2018
Elana Toruń
KKS Kalisz
16:00 | 22.04.2018

25 Kolejka

KKS Kalisz
3:0
(walkower)
Energetyk Gryfino
28.04.2018
GKS Przodkowo
Pogoń II Szczecin
11:00 | 28.04.2018
Lech II Poznań
Elana Toruń
12:00 | 28.04.2018
Polonia Środa Wielkopolska
Wda Świecie
14:00 | 28.04.2018
Świt Skolwin
KP Starogard Gdański
15:00 | 28.04.2018
Jarota Jarocin
Górnik Konin
16:00 | 28.04.2018
Sokół Kleczew
Wierzyca Pelplin
17:00 | 28.04.2018
Kotwica Kołobrzeg
Unia Solec Kujawski
18:00 | 28.04.2018
Bałtyk Gdynia
Centra Ostrów Wielkopolski
19:00 | 28.04.2018

26 Kolejka

Energetyk Gryfino
0:3
(walkower)
Lech II Poznań
01.05.2018
Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
11:00 | 01.05.2018
Unia Solec Kujawski
Świt Skolwin
11:00 | 01.05.2018
Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia Środa Wielkopolska
12:00 | 01.05.2018
Elana Toruń
GKS Przodkowo
15:00 | 01.05.2018
KP Starogard Gdański
Sokół Kleczew
16:00 | 01.05.2018
Wierzyca Pelplin
Bałtyk Gdynia
17:00 | 01.05.2018
Wda Świecie
Jarota Jarocin
17:00 | 01.05.2018
Górnik Konin
KKS Kalisz
17:00 | 01.05.2018

27 Kolejka

GKS Przodkowo
3:0
(walkower)
Energetyk Gryfino
05.05.2018
Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański
11:00 | 05.05.2018
Lech II Poznań
Górnik Konin
12:00 | 05.05.2018
Jarota Jarocin
Centra Ostrów Wielkopolski
16:00 | 05.05.2018
Polonia Środa Wielkopolska
Wierzyca Pelplin
16:00 | 05.05.2018
Elana Toruń
Pogoń II Szczecin
17:00 | 05.05.2018
Sokół Kleczew
Unia Solec Kujawski
17:00 | 05.05.2018
KKS Kalisz
Wda Świecie
18:00 | 05.05.2018
Świt Skolwin
Kotwica Kołobrzeg
16:00 | 06.05.2018

28 Kolejka

Centra Ostrów Wielkopolski
KKS Kalisz
18:30 | 11.05.2018
Energetyk Gryfino
0:3
(walkower)
Elana Toruń
12.05.2018
Unia Solec Kujawski
Bałtyk Gdynia
14:00 | 12.05.2018
KP Starogard Gdański
Polonia Środa Wielkopolska
16:00 | 12.05.2018
Wierzyca Pelplin
Jarota Jarocin
17:00 | 12.05.2018
Wda Świecie
Lech II Poznań
17:00 | 12.05.2018
Górnik Konin
GKS Przodkowo
17:00 | 12.05.2018
Kotwica Kołobrzeg
Sokół Kleczew
18:00 | 12.05.2018
Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin
11:00 | 13.05.2018

29 Kolejka

Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg
17:00 | 18.05.2018
Energetyk Gryfino
0:3
(walkower)
Pogoń II Szczecin
19.05.2018
Lech II Poznań
Centra Ostrów Wielkopolski
12:00 | 19.05.2018
GKS Przodkowo
Wda Świecie
16:00 | 19.05.2018
Jarota Jarocin
KP Starogard Gdański
16:00 | 19.05.2018
Polonia Środa Wielkopolska
Unia Solec Kujawski
16:00 | 19.05.2018
Sokół Kleczew
Świt Skolwin
17:00 | 19.05.2018
KKS Kalisz
Wierzyca Pelplin
18:30 | 19.05.2018
Elana Toruń
Górnik Konin
17:00 | 20.05.2018

30 Kolejka

Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew
18:00 | 25.05.2018
Unia Solec Kujawski
Jarota Jarocin
14:00 | 26.05.2018
Świt Skolwin
Bałtyk Gdynia
16:00 | 26.05.2018
Wierzyca Pelplin
Lech II Poznań
17:00 | 26.05.2018
Centra Ostrów Wielkopolski
GKS Przodkowo
17:00 | 26.05.2018
Wda Świecie
Elana Toruń
17:00 | 26.05.2018
Górnik Konin
3:0
(walkower)
Energetyk Gryfino
17:00 | 26.05.2018
Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska
18:00 | 26.05.2018
KP Starogard Gdański
KKS Kalisz
18:00 | 27.05.2018

31 Kolejka

Energetyk Gryfino
0:3
(walkower)
Wda Świecie
31.05.2018
Górnik Konin
Pogoń II Szczecin
13:00 | 31.05.2018
Lech II Poznań
KP Starogard Gdański
15:00 | 31.05.2018
GKS Przodkowo
Wierzyca Pelplin
16:00 | 31.05.2018
Jarota Jarocin
Kotwica Kołobrzeg
16:00 | 31.05.2018
Polonia Środa Wielkopolska
Świt Skolwin
16:00 | 31.05.2018
Elana Toruń
Centra Ostrów Wielkopolski
17:00 | 31.05.2018
Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew
17:00 | 31.05.2018
KKS Kalisz
Unia Solec Kujawski
18:30 | 31.05.2018

32 Kolejka

Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia
11:00 | 03.06.2018
KP Starogard Gdański
GKS Przodkowo
12:00 | 03.06.2018
Unia Solec Kujawski
Lech II Poznań
14:00 | 03.06.2018
Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska
16:00 | 03.06.2018
Świt Skolwin
Jarota Jarocin
16:00 | 03.06.2018
Kotwica Kołobrzeg
KKS Kalisz
16:00 | 03.06.2018
Wierzyca Pelplin
Elana Toruń
17:00 | 03.06.2018
Centra Ostrów Wielkopolski
3:0
(walkower)
Energetyk Gryfino
17:00 | 03.06.2018
Wda Świecie
Górnik Konin
17:00 | 03.06.2018

33 Kolejka

Wda Świecie
Pogoń II Szczecin
16:00 | 09.06.2018
Górnik Konin
Centra Ostrów Wielkopolski
16:00 | 09.06.2018
Energetyk Gryfino
0:3
(walkower)
Wierzyca Pelplin
16:00 | 09.06.2018
Elana Toruń
KP Starogard Gdański
16:00 | 09.06.2018
Lech II Poznań
Kotwica Kołobrzeg
16:00 | 09.06.2018
GKS Przodkowo
Unia Solec Kujawski
16:00 | 09.06.2018
KKS Kalisz
Świt Skolwin
16:00 | 09.06.2018
Jarota Jarocin
Sokół Kleczew
16:00 | 09.06.2018
Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Gdynia
16:00 | 09.06.2018

34 Kolejka

Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska
13:15 | 15.06.2018
KKS Kalisz
Sokół Kleczew
16:00 | 16.06.2018
Świt Skolwin
Lech II Poznań
16:00 | 16.06.2018
Kotwica Kołobrzeg
GKS Przodkowo
16:00 | 16.06.2018
Unia Solec Kujawski
Elana Toruń
16:00 | 16.06.2018
KP Starogard Gdański
3:0
(walkower)
Energetyk Gryfino
16:00 | 16.06.2018
Wierzyca Pelplin
Górnik Konin
16:00 | 16.06.2018
Centra Ostrów Wielkopolski
Wda Świecie
16:00 | 16.06.2018
Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin
16:00 | 16.06.2018