Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo 3:2 (Kubicki 3', Klepczarek 45', Czarnowski 90' - Wicon 7', Gierszewski 71')

Gryf: Wiesław Ferra - Paweł Brzuzy, Marcin Banaszak (63' Krzysztof Wicki), Przemysław Kamiński, Mateusz Goerke - Mikołaj Gabor, Łukasz Nadolski, Piotr Kołc, Jacek Wicon, Rafał Maciejewski - Hieronim Gierszewski (79' Piotr Łysiak)

Gryf Wejherowo stracił punkt w samej końcówce wyjazdowego meczu ze Zniczem Pruszków. Cztery minuty po tym jak Kubicki zdobył bramkę dla gospodarzy, wyrównał Jacek Wicon. Jeszcze przed przerwą Znicz wyszedł na prowadzenie za sprawą Klepczarka. W 71. minucie wyrównał Gierszewski. W doliczonym czasie gry gola dla gospodarzy dającego komplet punktów strzelił Czarnowski. Mikołaj Gabor rozegrał cały mecz.

Gry zdobył jeden punkt w trzech meczach i znajduje się w strefie spadkowej II ligi.