1 lipca o 10:00 rusza sprzedaż karnetów na mecze Arki w sezonie 2019/20. Zachęcamy do kupowania i widzimy się na stadionie!

Poniżej wszystkie ważne informacje:


HARMONOGRAM SPRZEDAŻY

I ETAP : 01.07-07.07.2019 PROLONGATY (możliwość wysyłki pocztą po zaznaczeniu w systemie)

UWAGA! Możliwość zakupu oraz natychmiastowego odbioru w kasie nr 2 (od 01.07-05.07) w godz. 10:00-18:00

II ETAP: 08.07-09.07.2019 PRZESIADKI (możliwość wysyłki pocztą po zaznaczeniu w systemie)

III ETAP: OD 10.07.2019 OTWARTA SPRZEDAŻ (możliwość wysyłki pocztą po zaznaczeniu w systemie do 11 lipca do godz. 15.00!)

UWAGA! Odbiór osobisty już po 24h od zakupu karnetu w systemie w dniu roboczym! (zakupione w piątek lub sobotę/niedzielę do odbioru najszybciej w poniedziałek od godz. 12.00) 

***

 DLACZEGO WARTO MIEĆ KARNET NA CAŁY SEZON: 

 • wspierasz swój Klub
 • otrzymasz karnet z grafiką 90-lecia Klubu
 • kupując karnet na CAŁY SEZON oszczędzasz pieniądze (nawet do 6 spotkań gratis!).
 • tylko posiadacze karnetu na CAŁY SEZON otrzymają możliwość bezpłatnego wejścia na mecz w ramach Pucharu Polski w Gdyni!
 • każdy posiadacz karnetu na CAŁY SEZON ma pierwszeństwo przy zakupie karnetu na kolejny sezon, z zagwarantowaniem zajmowanego do tej pory miejsca i otrzyma dodatkową zniżkę 10%!
 • gwarantujesz sobie wybrane, ulubione, najlepsze miejsce na stadionie.
 • oszczędzasz czas i nerwy - nie stoisz w kolejkach i nie martwisz się, czy zdążysz wejść na stadion przed rozpoczęciem meczu.

  ***

DODATKOWO:

 • tylko posiadacze karnetu na CAŁY SEZON, obecni na meczu, otrzymają (po losowaniu w czasie meczu), możliwość uczestniczenia w konkursach przeprowadzanych podczas spotkań w Gdyni!
 • każdy posiadacz karnetu na CAŁY SEZON otrzyma bezpłatne zaproszenie (poza trybuną VIP oraz sektorem B3/B4) w postaci kodu rabatowego, do wykorzystania na dowolny mecz ligowy rozgrywany w Gdyni dla kolegi, koleżanki. (kody można zrealizować w kasach stadionowych oraz online).
 • każdy posiadacz karnetu na CAŁY SEZON otrzyma 7gr rabatu za 1 litr paliwa na stacjach benzynowych „Pod Żaglami” w Gdyni  (ul. Sportowa 8, ul. Małokacka 13, ul. Nowowiczlińska 31).
 • każdy posiadacz karnetu na CAŁY SEZON otrzyma 10% zniżki – na zakupy w FansHome - oficjalnym sklepie z pamiątkami klubowymi na stadionie!
 • każdy posiadacz karnetu na CAŁY SEZON otrzyma 10% zniżki na opłatę za żółto-niebieskie urodziny oraz eskortę dziecięcą podczas spotkań Arki w Gdyni

 *WIEK - OBOWIĄZUJĄCE ZNIŻKI

*0-5 lat - bezpłatnie

5-18 lat - ulgowy

18 - 65 lat-normalny

powyżej 65 lat - ulgowy

niepełnosprawni - ulgowy


**KATEGORIE SPOTKAŃ
 
** W sezonie 2019/2020 kontynuujemy podział na kategorie spotkań, które determinować będą ceny biletów na dane widowisko:

kat. A: Piast Gliwice, Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Cracovia, Jagiellonia Białystok, Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin, Lech Poznań

kat. zwykła: Wisła Kraków, Korona Kielce, Górnik Zabrze, Śląsk Wrocław, Wisła Płock, Raków Częstochowa, ŁKS Łódź

Przypominamy, że do uzyskania zniżki 10 % na zakup karnetu na cały sezon dla osób, które kupiły bilety na dwa ostanie mecze sezonu 2018/2019, należy udać się do biura Klubu w celu okazania biletów i zrealizowania zakupu.