Sławomir Duda
02-08-1989 (lat 34)
Olkusz
Olkusz
Pomocnik
180 cm
75 kg
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | III liga, gr. IV | Star Starachowice | 20 | 5 | 1847 min | 3 | 4 | Zobacz szczegóły » | ||
2022/2023 | III liga, gr. IV | Stal Stalowa Wola | 15 | 15 | 1422 min | 7 | 1 | 2 | Zobacz szczegóły » | |
2021/2022 | III liga, gr. IV | Stal Stalowa Wola | 25 | 2 | 2067 min | 5 | 7 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2020/2021 | II liga | Motor Lublin | 16 | 9 | 1525 min | 1 | 1 | 7 | Zobacz szczegóły » | |
2019/2020 | III liga, gr. IV | Motor Lublin | 18 | 1560 min | 3 | 1 | 7 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2018/2019 | I liga | Bytovia Bytów | 25 | 2 | 2107 min | 2 | 10 | Zobacz szczegóły » | ||
2018/2019 | IV liga pomorska | Bytovia II Bytów | 1 | 1 | 135 min | Zobacz szczegóły » | ||||
2017/2018 | I Liga | Bytovia Bytów | 19 | 6 | 1633 min | 1 | 2 | 6 | Zobacz szczegóły » | |
2016/2017 | I liga | GKS Katowice | 4 | 4 | 329 min | 3 | Zobacz szczegóły » | |||
2015/2016 | I liga | GKS Katowice | 12 | 7 | 1115 min | 1 | 3 | Zobacz szczegóły » | ||
2014/2015 | I liga | GKS Katowice | 21 | 6 | 1799 min | 3 | 4 | 10 | Zobacz szczegóły » | |
2013/2014 | I liga | GKS Katowice | 26 | 3 | 2235 min | 4 | 6 | Zobacz szczegóły » | ||
2012/2013 | I liga | GKS Katowice | 15 | 1 | 1220 min | 2 | 2 | 4 | 1 | Zobacz szczegóły » |
III liga, gr. IV 2019/2020 Motor Lublin
mecze:
18
Podstawowy:
18
Z ławki:
0
Czas na boisku:
1560 min
3
1
1
7
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stal Kraśnik | 2 - 1 | Motor Lublin (szczegóły) | 17:00 11-08-2019 | P | 86 | ||||||
2 | Chełmianka Chełm | 1 - 1 | Motor Lublin (szczegóły) | 17:00 15-08-2019 | R | 90 | 1 | |||||
3 | Motor Lublin | 0 - 0 | Orlęta Radzyń Podlaski (szczegóły) | 19:00 18-08-2019 | R | 90 | ||||||
4 | Avia Świdnik | 1 - 1 | Motor Lublin (szczegóły) | 17:00 24-08-2019 | R | 71 | 1 | |||||
5 | Motor Lublin | 2 - 1 | Podhale Nowy Targ (szczegóły) | 19:00 28-08-2019 | Z | 90 | 1 | |||||
6 | Motor Lublin | 0 - 0 | Wólczanka Wólka Pełkińska (szczegóły) | 16:00 01-09-2019 | R | 69 | ||||||
7 | Motor Lublin | 4 - 1 | Podlasie Biała Podlaska (szczegóły) | 18:00 25-09-2019 | Z | 90 | 1 | |||||
8 | Wisła Sandomierz | 0 - 2 | Motor Lublin (szczegóły) | 16:00 15-09-2019 | Z | 90 | ||||||
9 | Jutrzenka Giebułtów | 1 - 0 | Motor Lublin (szczegóły) | 12:00 21-09-2019 | P | 90 | ||||||
10 | Sokół Sieniawa | 0 - 0 | Motor Lublin (szczegóły) | 16:00 29-09-2019 | R | 90 | 1 | |||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | Motor Lublin | 4 - 1 | Wisła Puławy (szczegóły) | 17:00 05-10-2019 | Z | 90 | 1 | |||||
12 | Siarka Tarnobrzeg | 1 - 2 | Motor Lublin (szczegóły) | 15:00 12-10-2019 | Z | 90 | 1 | |||||
13 | Motor Lublin | 4 - 4 | Korona II Kielce (szczegóły) | 17:00 19-10-2019 | R | |||||||
14 | Hutnik Kraków | 1 - 0 | Motor Lublin (szczegóły) | 15:00 26-10-2019 | P | 89 | 2 | 1 | ||||
15 | Motor Lublin | 1 - 0 | Wisłoka Dębica (szczegóły) | 17:00 02-11-2019 | Z | 90 | ||||||
16 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 0 - 1 | Motor Lublin (szczegóły) | 17:00 09-11-2019 | Z | 90 | ||||||
17 | Motor Lublin | 4 - 1 | Hetman Zamość (szczegóły) | 17:00 16-11-2019 | Z | 90 | 1 | |||||
18 | Motor Lublin | 2 - 1 | Stal Kraśnik (szczegóły) | 17:00 23-11-2019 | Z | 90 | 1 | |||||
19 | Motor Lublin | 7 - 0 | Chełmianka Chełm (szczegóły) | 17:00 07-03-2020 | Z | 75 | ||||||
20 | Orlęta Radzyń Podlaski | - | Motor Lublin (szczegóły) | 07-03-2020 | ||||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | Motor Lublin | - | Avia Świdnik (szczegóły) | 14-03-2020 | ||||||||
22 | Podhale Nowy Targ | - | Motor Lublin (szczegóły) | 21-03-2020 | ||||||||
23 | Motor Lublin | - | Wólczanka Wólka Pełkińska (szczegóły) | 28-03-2020 | ||||||||
24 | Soła Oświęcim | - | Motor Lublin (szczegóły) | 04-04-2020 | ||||||||
25 | Motor Lublin | - | Wisła Sandomierz (szczegóły) | 11-04-2020 | ||||||||
26 | Jutrzenka Giebułtów | - | Motor Lublin (szczegóły) | 18-04-2020 | ||||||||
27 | Motor Lublin | - | Sokół Sieniawa (szczegóły) | 25-04-2020 | ||||||||
28 | Wisła Puławy | - | Motor Lublin (szczegóły) | 02-05-2020 | ||||||||
29 | Motor Lublin | - | Siarka Tarnobrzeg (szczegóły) | 09-05-2020 | ||||||||
30 | Korona II Kielce | - | Motor Lublin (szczegóły) | 16-05-2020 | ||||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
31 | Motor Lublin | - | Hutnik Kraków (szczegóły) | 23-05-2020 | ||||||||
32 | Wisłoka Dębica | - | Motor Lublin (szczegóły) | 30-05-2020 | ||||||||
33 | Motor Lublin | - | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (szczegóły) | 07-06-2020 | ||||||||
34 | Hetman Zamość | - | Motor Lublin (szczegóły) | 14-06-2020 |