Maciej Śliwa
22-05-2001 (lat 22)
Starachowice
Starachowice
Polska
Pomocnik
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | Ekstraklasa | Łódzki KS | 3 | 10 | 377 min | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2023/2024 | II liga | ŁKS II Łódź | 10 | 1 | 904 min | 1 | 2 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2022/2023 | I liga | Łódzki KS (wiosna) | 3 | 9 | 381 min | 1 | 1 | Zobacz szczegóły » | ||
2022/2023 | III liga, gr. I | ŁKS II Łódź (wiosna) | 2 | 170 min | 2 | Zobacz szczegóły » | ||||
2022/2023 | Ekstraklasa | Miedź Legnica (jesień) | 2 | 6 | 250 min | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2022/2023 | III liga, gr. III | Miedź II Legnica (jesień) | 2 | 165 min | 1 | Zobacz szczegóły » | ||||
2021/2022 | I liga | Miedź Legnica | 26 | 6 | 2312 min | 5 | 2 | 3 | Zobacz szczegóły » | |
2020/2021 | I liga | Miedź Legnica | 1 | 20 | 598 min | 2 | 3 | Zobacz szczegóły » | ||
2020/2021 | III liga, gr. III | Miedź II Legnica | 3 | 250 min | 1 | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2019/2020 | I liga | Miedź Legnica | 12 | 11 | 973 min | 1 | 1 | 3 | Zobacz szczegóły » | |
2019/2020 | III liga, gr. III | Miedź II Legnica | 2 | 1 | 186 min | Zobacz szczegóły » | ||||
2018/2019 | Ekstraklasa | Wisła Kraków | 1 | 4 | 161 min | 1 | Zobacz szczegóły » |
III liga, gr. III 2019/2020 Miedź II Legnica
mecze:
3
Podstawowy:
2
Z ławki:
1
Czas na boisku:
186 min
0
0
0
0
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miedź II Legnica | 1 - 1 | Piast Żmigród (szczegóły) | 17:00 03-08-2019 | R | 60 | ||||||
2 | Gwarek Tarnowskie Góry | 2 - 1 | Miedź II Legnica (szczegóły) | 17:00 10-08-2019 | P | |||||||
3 | Miedź II Legnica | 0 - 2 | Śląsk II Wrocław (szczegóły) | 12:00 18-08-2019 | P | 45 | ||||||
4 | Miedź II Legnica | 1 - 1 | Stal Brzeg (szczegóły) | 17:00 24-08-2019 | R | |||||||
5 | Ruch Zdzieszowice | 1 - 1 | Miedź II Legnica (szczegóły) | 17:00 31-08-2019 | R | |||||||
6 | Miedź II Legnica | 4 - 1 | ROW Rybnik (szczegóły) | 16:00 07-09-2019 | Z | |||||||
7 | Polonia Bytom | 2 - 4 | Miedź II Legnica (szczegóły) | 16:00 14-09-2019 | Z | |||||||
8 | Miedź II Legnica | 4 - 0 | Falubaz Zielona Góra (szczegóły) | 16:00 21-09-2019 | Z | |||||||
9 | Ruch Chorzów | 1 - 1 | Miedź II Legnica (szczegóły) | 16:00 28-09-2019 | R | |||||||
10 | Miedź II Legnica | 2 - 0 | LZS Starowice Dolne (szczegóły) | 15:00 05-10-2019 | Z | 81 | ||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | Pniówek Pawłowice Śląskie | 5 - 2 | Miedź II Legnica (szczegóły) | 15:00 12-10-2019 | P | |||||||
12 | Zagłębie II Lubin | 1 - 1 | Miedź II Legnica (szczegóły) | 14:30 19-10-2019 | R | |||||||
13 | Rekord Bielsko-Biała | 5 - 3 | Miedź II Legnica (szczegóły) | 14:00 26-10-2019 | P | |||||||
14 | Miedź II Legnica | 1 - 1 | Błyskawica Gać (szczegóły) | 13:00 03-11-2019 | R | |||||||
15 | Ślęza Wrocław | 2 - 2 | Miedź II Legnica (szczegóły) | 14:00 09-11-2019 | R | |||||||
16 | Miedź II Legnica | 1 - 2 | MKS Kluczbork (szczegóły) | 13:30 16-11-2019 | P | |||||||
17 | Górnik II Zabrze | 2 - 1 | Miedź II Legnica (szczegóły) | 13:30 23-11-2019 | P | |||||||
18 | Piast Żmigród | 2 - 3 | Miedź II Legnica (szczegóły) | 15:00 07-03-2020 | Z | |||||||
19 | Gwarek Tarnowskie Góry | - | Miedź II Legnica (szczegóły) | 17:00 10-08-2019 | ||||||||
20 | Śląsk II Wrocław | - | Miedź II Legnica (szczegóły) | 07-03-2020 | ||||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | Stal Brzeg | - | Miedź II Legnica (szczegóły) | 14-03-2020 | ||||||||
22 | Miedź II Legnica | - | Ruch Zdzieszowice (szczegóły) | 21-03-2020 | ||||||||
23 | ROW Rybnik | - | Miedź II Legnica (szczegóły) | 28-03-2020 | ||||||||
24 | Miedź II Legnica | - | Polonia Bytom (szczegóły) | 04-04-2020 | ||||||||
25 | Falubaz Zielona Góra | - | Miedź II Legnica (szczegóły) | 11-04-2020 | ||||||||
26 | Miedź II Legnica | - | Ruch Chorzów (szczegóły) | 18-04-2020 | ||||||||
27 | LZS Starowice Dolne | - | Miedź II Legnica (szczegóły) | 25-04-2020 | ||||||||
28 | Miedź II Legnica | - | Pniówek Pawłowice Śląskie (szczegóły) | 02-05-2020 | ||||||||
29 | Zagłębie II Lubin | - | Miedź II Legnica (szczegóły) | 09-05-2020 | ||||||||
30 | Miedź II Legnica | - | Rekord Bielsko-Biała (szczegóły) | 16-05-2020 | ||||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
31 | Błyskawica Gać | - | Miedź II Legnica (szczegóły) | 23-05-2020 | ||||||||
32 | Miedź II Legnica | - | Ślęza Wrocław (szczegóły) | 30-05-2020 | ||||||||
33 | MKS Kluczbork | - | Miedź II Legnica (szczegóły) | 07-06-2020 | ||||||||
34 | Miedź II Legnica | - | Górnik II Zabrze (szczegóły) | 14-06-2020 |