Kacper Krzepisz – 3,69. Ciężko go winić o stracone gole, przy strzałach z bliska nie miał większych szans. Kilkukrotnie zachował się przytomnie, ale było to za mało, by uchronić zespół od kolejnej porażki.

Bartosz Rymaniak – 2,44. W pojedynku ligowych weteranów okazał się wyraźnie słabszy od Boguskiego. Przegrywał pojedynki, dawał się objeżdżać niepołomiczanom, spóźniał się do ofensywnych graczy Puszczy. Kolejne w tym sezonie fatalne zawody.

Michał Marcjanik – 2,46. Znowu nie czuł gry, miał problem z wyprowadzeniem piłki, z ustawieniem na murawie, z kryciem. Dyspozycja kapitana Arki w rundzie jesiennej jest katastrofalna. Aż żal patrzeć.

Martin Dobrotka – 2,78. Jeszcze jedne dramatyczne zawody Słowaka, który nie stanowił dla zawodników Puszczy praktycznie żadnej bariery. Przy pierwszym golu gospodarzy Boguski uciekł mu z dziecinną łatwością.

Przemysław Stolc – 2,72. Brak jego podejścia do Thiakane przy pierwszej bramce niepołomiczan napędziło akcję miejscowych. Na dystansie całego spotkania defensor Arki miał problemy z celnością podań oraz przewidywaniem wydarzeń na murawie i wyglądał ociężale.

Kacper Skóra – 2,43. Tragiczny mecz 19-latka, który nie podejmował żadnego ryzyka na skrzydle, regularnie wycofywał piłkę zamiast wejść w pojedynek, nie pokazywał żadnej dynamiki, a na domiar złego w fatalnym stylu zmarnował stuprocentową sytuację do strzelenia gola.

Adrian Purzycki – 3,22. Udane zagrania przeplatał z wyraźnie słabszymi. Nie był wsparciem dla stoperów, zbyt rzadko przerywał akcje gospodarzy, nie dawał drużynie tej pewności, którą dostarcza na co dzień Milewski.

Michał Bednarski – 2,38. Zagubiony jak dziecko w środku lasu, a w zasadzie puszczy. Nie potrafił znaleźć sobie miejsca na boisku, nie miał pojęcia, gdzie w danym momencie może być potrzebny ani gdzie dograć futbolówkę.

Christian Aleman – 3,29. Jego wyśmienite podanie wygenerowało Skórze jedyną stuprocentową okazję, jaką w tym meczu stworzyła sobie Arka. Poza tym zagraniem Ekwadorczyk dał się jednak zdominować i długimi fragmentami po prostu znikał, choć trzeba też powiedzieć, że dostawał od kolegów bardzo mało piłek.

Omran Haydary – 3,62. Fatalnie zgubił krycie Mrozińskiego przy pierwszym golu Puszczy, do tego bezpośrednio po bramce idiotycznie zaatakował Serafina, co ostatecznie kosztowało go tylko żółtą kartkę, ale w zasadzie powinno czerwoną. Pod bramką Komara tym razem jego działania były kompletnie jałowe.

Karol Czubak – 2,77. Został całkowicie nakryty czapką przez obrońców Puszczy, odcięty od podań kolegów i zdany niemal całkowicie na siebie. Brakowało mu skuteczności i sprytu, nie potrafił wyjść spod podwojonego krycia.

Mateusz Stępień – 2,73. Zmienił na boisku Skórę, ale nie dał drużynie impulsu, jakiego od niego oczekiwano. Okrutnie boleśnie odbijał się od defensorów niepołomiczan, nie pokazał też żadnej energii.

Hubert Adamczyk – 3,96. Delikatnie rozruszał grę Arki po wejściu na boisko, ale nie były to działania przełomowe, a wyłącznie wrażenie optyczne. Także on nie miał pomysłu na sforsowanie obrony Puszczy, a w wyniku odczuwania bezradności w końcówce puszczały mu nerwy.

Jerzy TomalMarcel Ziemann – grali za krótko, by zostać ocenieni.


Średnia ocen

6,75 – Omran Haydary

6,31 – Kacper Krzepisz

6,23 – Karol Czubak

6,07 – Sebastian Milewski

5,76 – Marcel Predenkiewicz

5,67 – Hubert Adamczyk

5,45 – Janusz Gol, Michał Molenda*

5,41 – Martin Dobrotka

5,32 – Przemysław Stolc

5,31 – Jerzy Tomal

5,12 – Marcel Ziemann

5,05 – Mateusz Stępień

5,00 – Kacper Skóra

4,95 – Christian Aleman

4,86 – Bartosz Rymaniak

4,82 – Adrian Purzycki

4,75 – Michał Marcjanik

4,38 – Mateusz Kuzimski

4,04 – Michał Bednarski

3,50 – Mateusz Żebrowski

*Molenda był oceniany tylko w jednym meczu


Wybierani piłkarzem meczu

5 – Omran Haydary

3 – Kacper Krzepisz

2 – Karol Czubak

1 – Przemysław Stolc, Michał Molenda, Hubert Adamczyk