Koniec. Remis 1:1. Sprawiedliwy wynik.
93'
Dobry mocny strzał Bobowskiego, na szczęście dla nas ponad bramka ...
92'
Gorąco pod bramka kotkowskiego, na szczęście goście nie nastawili dziś celownikow
89'
Wolny z 20m dla gości, zamieszanie, strzał ponad bramka
86'
zolta_kartka
Szur za niby faul
85'
Dobre, mocne dosrodkowanie Drzymały na 4m, jednak Stys nie dosięga piłki. Goście domagali się karnego, ale bez 'ała' się nie liczy
84'
Dla Matysa
81'
change
Bartlewski za Tomczaka
81'
Ciekawe wykonanie wolnego na wysokości 20m. Kowalski wysunął wzdłuż linii pola karnego do Dampca ... Strzał ponad bramka
78'
Dobra akcja Tomczaka z lewej strony, niestety wrzutka wprost na ręce bramkarza gosci
76'
Bobowski za zbyt mocne pociągnięcie z bara jednego z naszych
74'
change
Wesołowski za Troke w drużynie gości
68'
Mocny strzał Stysia z 25m, na szczęście blokuje plecami jeden z naszych. Musiało bolec, ale obyło się bez ala :)
66'
Sporo "Ala" krzyczą zawodnicy gości przy kontakcie z naszymi zawodnikami
64'
change
Gdela za Rasmusa w Kaszubi
62'
change
Patok za Bacha w Arce
60'
Dla Wojcinowicza za ostre wejście
60'
Malo brakował, a mielibyśmy samobója ... Dosrodkpwanie Kaszubi w nasze pole karne, piłkę przedłuża główka jeden z naszych i ... Tuz obok słupka ...
57'
Drzymala znajduje luke w naszym murze, na szczęście dobrze ustawiony Kotkowski, piłka odbija mu się od klatki (chciał łapać), wyjaśniają nasi obroncy
55'
Dla Kowalskiego za faul przed naszym polem larnym
54'
Zamieszanie przed polem karnym Arki, na skutek czego strzał pod poprzeczke oddaje Stys, Kotkowski broni palcami ...
52'
Dobre wykonanie różnego przez Bacha na 6m, bramkarz zawachal się z wyjsciem
46'
change
W Arce Węgierski za Karlowocza
45'
timer
Goście juz na murawie, wchodzą Arkowcy
45'
gol_staly
Bramka do szatni dla gosci - Pilch dostaje daleka pilke po rzucie wolnym i pakuje do bramki
44'
W miedzyczasie nieudana proba zlapania na spalonym Drzymaly przez naszych obroncow. Konczy sie mocnym strzalem i piastkowaniem Kotkowskiego
44'
Dla Tomczaka za zbyt ostre wejscie
43'
change
U Gosci Stys za Piotrowskiego
41'
Kolejna akcja Dampc-Karłowicz, ale pilka wychodzi za boisko. Od bramki Krawcewicz.
38'
Pogubili sie nasi obroncy i wystawili pilke Rasmusowi - 16m na wprost bramki, Kotkowski odprowadzil tylko wzrokiem pilke, tuz obok lewego slupka. Fart jak nic!
35'
Dalekie dośrodkowanie gości, prawie na 1m, spalony
33'
Przed szansa Koziara - niecelnie
32'
Rasmus chcac dosrodkowac, oddal przypadkowo strzal w swiatlo bramki - broni Kotkowski
30'
Dwojkowa akcja Bobkowski-Sosnowski, ten ostatniu strzela z ok 16m tuz nad bramka Kotkowskiego
22'
Piekne dosrodkowanie Dampca z 20m wprost na glowe Karlowicza! Krawcewicz mimointerwencji - bez szans!
22'
gol_akcja
Arka obejmuje prowadzenie po glowce Karlowicza. Asysta Dampc!
20'
Faul, aut i przejecie - tak mozna strescic ostatnie minuty meczu ...
16'
Proba wejscia Tomczaka w pole karne Kaszubi, rog dla nas ' bez eiekszego zagrozenia dla gosci
7'
Rozny dla gosci, ale bez zagrozemia dla Kotkowskiego
5'
Rzut wolny dla Arki na wysokosci 11m z lewej strony pola karnego, ponownie lepsza obrona godci
4'
supporters
Na stadionie mimo dobrej pogody i ciekawego przeciwnika, niespelna 50 kibiciow
2'
Rzut wolny z 35m dla Arki, dosrodkowanie dobre, ale wybijaja goscie
1'
timer
Zaczynaja Arkowcy
0'
Zawodnicy zbijaja juz piatki na boisku
-45'
-90'
Startujemy juz za 90 minut - zapraszamy!
12' zmiana_zejscie Paweł Rasmus (Kaszubia Kościerzyna)
12' zmiana_wejscie Robert Gdela (Kaszubia Kościerzyna)
21' asysta Maciej Dampc (Arka II Gdynia)
21' gol_akcja Piotr Karłowicz (Arka II Gdynia)
41' zmiana_zejscie Paweł Piotrowski (Kaszubia Kościerzyna)
41' zmiana_wejscie Karol Styś (Kaszubia Kościerzyna)
44' zolta_kartka Dawid Tomczak (Arka II Gdynia)
45' asysta Michał Drzymała (Kaszubia Kościerzyna)
45' gol_staly Mateusz Pilch (Kaszubia Kościerzyna)
46' zmiana_zejscie Piotr Karłowicz (Arka II Gdynia)
46' zmiana_wejscie Mateusz Węsierski (Arka II Gdynia)
55' zolta_kartka Łukasz Kowalski (Arka II Gdynia)
60' zolta_kartka Tomasz Wojcinowicz (Arka II Gdynia)
62' zmiana_zejscie Jakub Bach (Arka II Gdynia)
62' zmiana_wejscie Filip Patok (Arka II Gdynia)
74' zmiana_zejscie Błażej Troka (Kaszubia Kościerzyna)
74' zmiana_wejscie Kewin Wesołowski (Kaszubia Kościerzyna)
76' zolta_kartka Filip Bobowski (Kaszubia Kościerzyna)
81' zmiana_zejscie Dawid Tomczak (Arka II Gdynia)
81' zmiana_wejscie Jakub Bartlewski (Arka II Gdynia)
84' zolta_kartka Damian Matys (Arka II Gdynia)
86' zolta_kartka Przemysław Szur (Arka II Gdynia)