Ekstraklasa 2021/2022

[ pełna tabela ]
1. Lech Poznań 19 41 (37-13)
2. Pogoń Szczecin 19 37 (35-15)
3. Raków Częstochowa 19 35 (36-22)
4. Radomiak Radom 19 34 (27-16)
5. Lechia Gdańsk 19 33 (31-23)
6. Wisła Płock 19 29 (29-26)
7. Górnik Zabrze 19 28 (27-26)
8. Stal Mielec 19 28 (26-26)
9. Cracovia 19 26 (25-24)
10. Piast Gliwice 19 25 (26-25)
11. Jagiellonia Białystok 19 24 (24-31)
12. Śląsk Wrocław 19 24 (30-30)
13. Wisła Kraków 19 21 (21-30)
14. Zagłębie Lubin 19 20 (19-36)
15. Górnik Łęczna 19 18 (19-35)
16. Warta Poznań 19 16 (14-24)
17. Legia Warszawa 18 15 (18-30)
18. KS Nieciecza 18 12 (20-32)

Statystyki

10 Mikael Ishak (Lech Poznań)
10 Ivi Lopez (Raków Częstochowa)
9 Karol Angielski (Radomiak Radom)
9 Erik Exposito (Śląsk Wrocław)
9 Bartosz Śpiączka (Górnik Łęczna)
8 João Amaral (Lech Poznań)
8 Pelle van Amersfoort (Cracovia)
7 Jesús Imaz (Jagiellonia Białystok)
7 Damian Kądzior (Piast Gliwice)
6 Ivi Lopez (Raków Częstochowa)
6 Flavio Paixão (Lechia Gdańsk)
6 Fran Tudor (Raków Częstochowa)
5 João Amaral (Lech Poznań)
5 Krystian Getinger (Stal Mielec)
5 Josue Pesqueira (Legia Warszawa)
5 Fabian Piasecki (Stal Mielec)
8 Jakub Rzeźniczak (Wisła Płock)
7 Błażej Augustyn (Jagiellonia Białystok)
7 Damian Jakubik (Radomiak Radom)
7 Michał Kaput (Radomiak Radom)
7 Bartosz Śpiączka (Górnik Łęczna)
6 Aschraf El Mahdioui (Wisła Kraków)
6 Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa)
6 Jarosław Kubicki (Lechia Gdańsk)

I liga 2021/2022

[ pełna tabela ]
1. Miedź Legnica 20 44 (35-15)
2. Widzew Łódź 20 39 (34-21)
3. Korona Kielce 20 35 (27-19)
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 32 (35-24)
5. Sandecja Nowy Sącz 20 31 (24-20)
6. GKS Tychy 20 30 (21-21)
7. Chrobry Głogów 20 29 (22-18)
8. Odra Opole 20 29 (28-28)
9. Arka Gdynia 20 29 (31-19)
10. Łódzki KS 19 29 (22-19)
11. Resovia Rzeszów 20 27 (22-22)
12. Skra Częstochowa 20 27 (13-19)
13. GKS Katowice 20 23 (25-33)
14. Zagłębie Sosnowiec 20 21 (27-30)
15. Puszcza Niepołomice 19 19 (21-28)
16. Stomil Olsztyn 19 16 (20-35)
17. GKS Jastrzębie 19 13 (15-33)
18. Górnik Polkowice 20 13 (17-35)

Statystyki

15 Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała)
11 Szymon Sobczak (Zagłębie Sosnowiec)
8 Patryk Makuch (Miedź Legnica)
7 Jakub Łukowski (Korona Kielce)
6 Hubert Adamczyk (Arka Gdynia)
6 Karol Czubak (Arka Gdynia)
6 Maxime Dominguez (Miedź Legnica)
6 Bartosz Guzdek (Widzew Łódź)
8 Dominik Kun (Widzew Łódź)
7 Hubert Adamczyk (Arka Gdynia)
6 Adrian Błąd (GKS Katowice)
6 Adam Frączczak (Korona Kielce)
5 Patryk Makuch (Miedź Legnica)
5 Dominik Piła (Chrobry Głogów)
5 Damir Šovšić (Sandecja Nowy Sącz)
5 Mateusz Stępień (Arka Gdynia)
8 Maissa Fall (Sandecja Nowy Sącz)
8 Josip Šoljić (Resovia Rzeszów)
8 Bruno Żołądź (Górnik Polkowice)
7 Kamil Słaby (Sandecja Nowy Sącz)
6 Marcin Biernat (Górnik Polkowice)
6 Rafał Kobryń (Sandecja Nowy Sącz)
6 Michał Koj (Korona Kielce)
6 Michał Kuczałek (GKS Jastrzębie)

II liga 2021/2022

[ pełna tabela ]
1. Stal Rzeszów 19 45 (40-14)
2. Chojniczanka Chojnice 20 38 (44-20)
3. Ruch Chorzów 20 36 (29-20)
4. Radunia Stężyca 20 32 (35-29)
5. Lech II Poznań 19 32 (20-17)
6. Olimpia Elbląg 20 32 (23-20)
7. Motor Lublin 20 30 (32-19)
8. Garbarnia Kraków 19 30 (28-23)
9. Wigry Suwałki 20 28 (23-23)
10. Śląsk II Wrocław 20 26 (31-33)
11. Wisła Puławy 20 26 (35-32)
12. Pogoń Siedlce 20 24 (26-37)
13. KKS Kalisz 20 24 (21-25)
14. Znicz Pruszków 19 23 (21-27)
15. GKS Bełchatów 20 22 (17-32)
16. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 20 18 (20-31)
17. Hutnik Kraków 20 15 (17-33)
18. Sokół Ostróda 20 12 (12-39)

Statystyki

16 Michał Fidziukiewicz (Motor Lublin)
10 Maciej Górski (Pogoń Siedlce)
9 Damian Michalik (Stal Rzeszów)
7 Tomasz Foszmańczyk (Ruch Chorzów)
7 Jean Franco (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
7 Piotr Giel (KKS Kalisz)
7 Tomasz Mikołajczak (Chojniczanka Chojnice)
7 Adrian Paluchowski (Wisła Puławy)
6 Michał Feliks (Garbarnia Kraków)
6 Szymon Skrzypczak (Chojniczanka Chojnice)
6 Piotr Zmorzyński (Hutnik Kraków)
5 Łukasz Wolsztyński (Chojniczanka Chojnice)
4 Kamil Adamek (Wigry Suwałki)
4 Piotr Ceglarz (Motor Lublin)
4 Dominik Cheba (Wisła Puławy)
4 Piotr Głowacki (Stal Rzeszów)
9 Dmytro Baszłaj (Radunia Stężyca)
8 Klaudiusz Krasa (Olimpia Elbląg)
8 Donatas Nakrošius (Garbarnia Kraków)
7 Abdallah Ahmed Hafez (Hutnik Kraków)
7 Piotr Kusiński (Motor Lublin)
7 Mateusz Piotrowski (Pogoń Siedlce)
7 Mateusz Wysokiński (KKS Kalisz)
7 Dominik Zawadzki (Hutnik Kraków)

III liga, gr. I 2021/2022

[ pełna tabela ]
1. Legionovia Legionowo 19 41 (39-23)
2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 37 (34-19)
3. Unia Skierniewice 18 35 (33-21)
4. Polonia Warszawa 18 35 (34-17)
5. Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 33 (38-22)
6. Legia II Warszawa 18 30 (39-23)
7. Błonianka Błonie 19 29 (34-37)
8. Broń Radom 19 28 (24-29)
9. Ursus Warszawa 19 28 (30-37)
10. KS Kutno 19 28 (25-26)
11. Pilica Białobrzegi 18 24 (31-38)
12. ŁKS II Łódź 19 23 (34-34)
13. Jagiellonia II Białystok 19 21 (34-34)
14. GKS Wikielec 19 19 (21-30)
15. Znicz Biała Piska 18 18 (22-34)
16. Mamry Giżycko 19 17 (17-34)
17. Pelikan Łowicz 18 17 (22-27)
18. Sokół Aleksandrów Łódzki 18 14 (19-26)
19. Wissa Szczuczyn 19 13 (14-33)

Statystyki

12 Hubert Karpiński (Jagiellonia II Białystok)
12 Kamil Sabiłło (Unia Skierniewice)
11 Michał Strzałkowski (Ursus Warszawa)
10 Artur Amroziński (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
9 Aleksander Ślęzak (ŁKS II Łódź)
8 Michał Bajdur (Legionovia Legionowo)
8 Arkadiusz Gajewski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
8 Konrad Paterek (Pilica Białobrzegi)
7 Dawid Jarczak (Błonianka Błonie)
6 Michał Bajdur (Legionovia Legionowo)
6 Mateusz Jajkowski (GKS Wikielec)
6 Dariusz Zjawiński (Legionovia Legionowo)
5 Kacper Kaczorowski (Legionovia Legionowo)
5 Tomasz Nawotka (Legia II Warszawa)
5 Konrad Paterek (Pilica Białobrzegi)
5 Rui Pedro Gomes (Legia II Warszawa)
9 Bartosz Bujalski (KS Kutno)
9 Hubert Molski (Znicz Biała Piska)
9 Jakub Orpik (Jagiellonia II Białystok)
8 Elian de la Nuez (Broń Radom)
8 Matheus Dias (Broń Radom)
8 Adrian Kralkowski (KS Kutno)
8 Łukasz Kuśnierz (Znicz Biała Piska)
8 Mateusz Ostrowski (KS Kutno)

III liga, gr. II 2021/2022

[ pełna tabela ]
1. Olimpia Grudziądz 18 41 (36-10)
2. Kotwica Kołobrzeg 18 40 (40-15)
3. Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 37 (31-21)
4. Sokół Kleczew 18 37 (31-14)
5. Unia Janikowo 18 32 (31-24)
6. Świt Skolwin 18 29 (29-20)
7. Błękitni Stargard Szczeciński 18 27 (22-24)
8. Polonia Środa Wielkopolska 18 26 (23-19)
9. Pogoń II Szczecin 18 24 (28-26)
10. Zawisza Bydgoszcz 18 23 (25-28)
11. KP Starogard Gdański 18 23 (24-28)
12. Elana Toruń 18 21 (36-36)
13. Stolem Gniewino 18 19 (23-41)
14. Bałtyk Gdynia 18 18 (25-31)
15. Bałtyk Koszalin 18 17 (22-37)
16. Jarota Jarocin 18 16 (17-23)
17. GKS Przodkowo 18 14 (15-30)
18. Kluczevia Stargard 18 6 (8-39)

Statystyki

12 Jakub Bojas (Olimpia Grudziądz)
11 Grzegorz Goncerz (Kotwica Kołobrzeg)
9 Michał Marczak (Bałtyk Gdynia )
8 Hubert Antkowiak (Polonia Środa Wielkopolska)
8 Krzysztof Bartoszak (Jarota Jarocin)
8 Gracjan Goździk (Unia Janikowo)
8 Łukasz Witucki (Elana Toruń)
7 Mateusz Dampc (Stolem Gniewino)
8 Kamil Włodyka (Elana Toruń)
7 Krzysztof Biegański (Sokół Kleczew)
7 Łukasz Grabowski (Pogoń Nowe Skalmierzyce)
7 Szymon Kapelusz (Świt Skolwin)
6 Przemysław Kędziora (Unia Janikowo)
6 Piotr Łysiak (Kotwica Kołobrzeg)
5 Tomasz Kowalczuk (Sokół Kleczew)
4 Jakub Bojas (Olimpia Grudziądz)
10 Daniel Wajsak (Błękitni Stargard Szczeciński)
10 Michał Wohlert (KP Starogard Gdański)
7 Tomasz Kaczmarek (Olimpia Grudziądz)
7 Dawid Kisły (Świt Skolwin)
7 Jakub Kuzko (Świt Skolwin)
7 Paweł Rak (Bałtyk Koszalin)
7 Kacper Szymankiewicz (Jarota Jarocin)
6 Michał Czenko (Bałtyk Koszalin)

III liga, gr. III 2021/2022

[ pełna tabela ]
1. LKS Goczałkowice-Zdrój 18 39 (25-8)
2. Zagłębie II Lubin 17 37 (41-18)
3. Polonia Bytom 18 36 (27-14)
4. Ślęza Wrocław 18 35 (45-20)
5. Miedź II Legnica 18 34 (34-20)
6. Rekord Bielsko-Biała 18 34 (33-20)
7. Górnik II Zabrze 18 27 (22-23)
8. Gwarek Tarnowskie Góry 18 26 (23-24)
9. Odra Wodzisław 18 25 (20-32)
10. Pniówek Pawłowice Śląskie 18 23 (25-28)
11. Carina Gubin 18 21 (23-26)
12. Piast Żmigród 17 20 (23-34)
13. Stal Brzeg 18 19 (22-27)
14. Lechia Zielona Góra 18 18 (19-25)
15. MKS Kluczbork 18 15 (19-38)
16. Karkonosze Jelenia Góra 18 13 (18-37)
17. Warta Gorzów 18 13 (17-29)
18. Błyskawica Gać 18 13 (15-28)
19. Gawin/Ślęza Wrocław 0 0 (0-0)

Statystyki

12 Piotr Stępień (Ślęza Wrocław)
11 Patryk Kusztal (Zagłębie II Lubin)
8 Byron Burgering (Miedź II Legnica)
8 Jan Ciućka (Rekord Bielsko-Biała)
8 Tomasz Nowak (Rekord Bielsko-Biała)
8 Daniel Stanclik (Piast Żmigród)
7 Przemysław Mycan (Lechia Zielona Góra)
7 Michał Sypek (Stal Brzeg)
8 Patryk Stefański (Polonia Bytom)
6 Byron Burgering (Miedź II Legnica)
6 Kamil Żołna (Rekord Bielsko-Biała)
5 Piotr Ćwielong (LKS Goczałkowice-Zdrój)
5 Arsen Hrosu (Górnik II Zabrze)
5 Mateusz Stempin (Ślęza Wrocław)
4 Szczepan Mucha (Rekord Bielsko-Biała)
4 Tomasz Nowak (Rekord Bielsko-Biała)
9 Michał Bedronka (Polonia Bytom)
8 Arsen Hrosu (Górnik II Zabrze)
8 Dominik Konieczny (Polonia Bytom)
7 Daniel Barbus (Gwarek Tarnowskie Góry)
7 Jakub Czajkowski (Stal Brzeg)
7 Mykyta Loboda (Lechia Zielona Góra)
7 Tomasz Musioł (Pniówek Pawłowice Śląskie)
7 Paweł Niemienionek (Karkonosze Jelenia Góra)

III liga, gr. IV 2021/2022

[ pełna tabela ]
1. Cracovia II 18 36 (39-22)
2. Siarka Tarnobrzeg 18 35 (35-16)
3. Chełmianka Chełm 18 34 (31-19)
4. Podhale Nowy Targ 18 34 (41-26)
5. ŁKS Łagów 18 33 (31-20)
6. Stal Stalowa Wola 18 32 (30-21)
7. Avia Świdnik 18 30 (26-17)
8. Unia Tarnów 18 25 (28-26)
9. Orlęta Radzyń Podlaski 18 25 (29-25)
10. Wisłoka Dębica 18 24 (32-34)
11. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 18 23 (21-20)
12. Czarni Połaniec 18 22 (25-35)
13. Korona Rzeszów 18 21 (26-30)
14. Podlasie Biała Podlaska 18 21 (21-22)
15. Sokół Sieniawa 18 16 (15-36)
16. Wisła Sandomierz 18 15 (23-41)
17. Wólczanka Wólka Pełkińska 18 9 (14-40)
18. Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 9 (20-37)

Statystyki

13 Adrian Gębalski (Czarni Połaniec)
11 Wojciech Białek (Avia Świdnik)
11 Ezana Kahsay (Chełmianka Chełm)
11 Marcin Stefanik (Siarka Tarnobrzeg)
10 Daniel Świderski (Stal Stalowa Wola)
9 Adam Imiela (ŁKS Łagów)
9 Arkadiusz Maj (Orlęta Radzyń Podlaski)
9 Damian Szuta (Tomasovia Tomaszów Lubelski)
9 Grzegorz Płatek (Podhale Nowy Targ)
9 Bartosz Sulkowski (Siarka Tarnobrzeg)
6 Damian Łanucha (Wisłoka Dębica)
5 Szymon Jopek (Stal Stalowa Wola)
5 Dawid Skoczylas (Chełmianka Chełm)
5 Kacper Wątróbski (Czarni Połaniec)
5 Michał Wiśniewski (Cracovia II)
5 Maciej Wojczuk (Podlasie Biała Podlaska)
8 Paweł Rogala (Siarka Tarnobrzeg)
8 Patryk Wilk (ŁKS Łagów)
8 Patryk Zygmunt (Wisłoka Dębica)
7 Paweł Bażant (Czarni Połaniec)
7 Arkadiusz Kot (Podlasie Biała Podlaska)
7 Hubert Król (Wisłoka Dębica)
7 Maciej Maślany (Korona Rzeszów)
6 Michał Bierzało (Siarka Tarnobrzeg)

IV liga pomorska 2021/2022

[ pełna tabela ]
1. Jaguar Gdańsk 16 37 (37-16)
2. Gedania Gdańsk 15 36 (47-16)
3. Gryf Słupsk 15 27 (37-24)
4. Kaszubia Kościerzyna 16 27 (37-32)
5. Arka II Gdynia 15 27 (30-20)
6. Bytovia Bytów 15 25 (27-23)
7. GOSRiT Luzino 15 24 (31-24)
8. Wierzyca Pelplin 15 24 (21-19)
9. Lechia II Gdańsk 15 23 (35-25)
10. Pogoń Lębork 15 22 (29-26)
11. Chojniczanka II Chojnice 16 20 (31-25)
12. Grom Nowy Staw 16 20 (27-28)
13. Czarni Pruszcz Gdański 16 19 (27-28)
14. Jantar Ustka 15 17 (21-33)
15. Anioły Garczegorze 15 16 (13-33)
16. Gryf Wejherowo 15 16 (22-29)
17. GKS Kowale 15 16 (25-29)
18. Sparta Sycewice 15 15 (18-27)
19. Borowiak Czersk 15 14 (20-33)
20. Orkan Rumia 15 14 (19-34)
21. MKS Władysławowo 15 10 (13-43)
22. --- brak klubu --- 0 0 (0-0)

Statystyki

14 Mateusz Borowski (Gedania Gdańsk)
14 Marcin Trojanowski (Chojniczanka II Chojnice)
13 Damian Kugiel (GKS Kowale)
10 Fabian Słowiński (Gryf Słupsk)
9 Łukasz Skierka (Sparta Sycewice)
9 Wojciech Zyska (Gedania Gdańsk)
8 Nicolas Kankowski (Kaszubia Kościerzyna)
8 Mateusz Niedźwiecki (Grom Nowy Staw)
9 Bartłomiej Oleszczuk (Jantar Ustka)
7 Marcin Drzazgowski (Anioły Garczegorze)
7 Konrad Formela (GOSRiT Luzino)
7 Rafał Majtyka (Chojniczanka II Chojnice)
7 Adrian Polański (Grom Nowy Staw)
7 Jan Przybyszewski (GKS Kowale)
7 Rafał Wojczuk (Czarni Pruszcz Gdański)
6 Maciej Gregorek (Gryf Słupsk)

IV liga warmińsko-mazurska 2021/2022

[ pełna tabela ]
1. Concordia Elbląg 16 38 (39-10)
2. Huragan Morąg 16 33 (38-17)
3. Jeziorak Iława 15 31 (37-15)
4. Mrągovia Mrągowo 16 30 (35-19)
5. Granica Kętrzyn 16 29 (33-22)
6. Polonia Lidzbark Warmiński 16 28 (27-17)
7. Motor Lubawa 16 25 (26-24)
8. Olimpia II Elbląg 16 21 (25-26)
9. DKS Dobre Miasto 16 21 (16-19)
10. Pisa Barczewo 16 20 (21-24)
11. Polonia Iłowo 16 19 (29-33)
12. MKS Korsze 16 16 (22-41)
13. Mazur Ełk 16 15 (25-42)
14. Zatoka Braniewo 16 14 (19-30)
15. Błękitni Orneta 16 14 (18-45)
16. Błękitni Pasym 15 10 (16-42)

Statystyki

13 Mahamadou Bah (Mrągovia Mrągowo)
9 Kacper Nawrocki (Pisa Barczewo)
9 Mateusz Szmydt (Concordia Elbląg)
8 Patrycjusz Malanowski (Błękitni Pasym)
7 Adrian Podgórski (Huragan Morąg)
7 Patryk Wieliczko (Concordia Elbląg)
6 Kacper Ciesielski (Polonia Iłowo)
6 Dominik Lemanek (Polonia Iłowo)
8 Marcin Chomko (Zatoka Braniewo)
7 Michał Skarbek (Polonia Lidzbark Warmiński)
6 Maciej Izdebski (Pisa Barczewo)
6 Maciej Komorowski (Polonia Iłowo)
6 Sebastian Kowalski (DKS Dobre Miasto)
6 Nikita Levenko (Zatoka Braniewo)
5 Norbert Buchholz (Pisa Barczewo)
5 Dominik Lemanek (Polonia Iłowo)

IV liga kujawsko-pomorska 2021/2022

[ pełna tabela ]
1. Unia Solec Kujawski 17 43 (57-16)
2. Włocłavia Włocławek 17 37 (33-6)
3. Pogoń Mogilno 17 35 (48-22)
4. Wda Świecie 17 34 (50-25)
5. Sparta Brodnica 17 34 (29-23)
6. Chemik Bydgoszcz 17 33 (33-16)
7. Sportis Łochowo 17 29 (36-20)
8. Lech Rypin 17 27 (45-29)
9. Start Pruszcz 17 26 (38-37)
10. Notecianka Pakość 17 23 (26-44)
11. Lider Włocławek 17 20 (25-45)
12. Kujawianka Izbica Kujawska 17 18 (27-32)
13. Unia Gniewkowo 17 18 (25-41)
14. Cuiavia Inowrocław 17 17 (23-35)
15. Orlęta Aleksandrów Kujawski 17 11 (12-34)
16. Chełminianka Chełmno 17 11 (24-45)
17. BKS Bydgoszcz 17 10 (15-41)
18. Pomorzanin Toruń 17 7 (13-48)

Statystyki

18 Jay Jaskólski (Pogoń Mogilno)
15 Gabriel Santos (Wda Świecie)
13 Sebastian Pacek (Unia Solec Kujawski)
12 Olaf Wójtowicz (Start Pruszcz)
10 Kamil Fajkowski (Unia Gniewkowo)
10 Jakub Ratkowski (Wda Świecie)
9 Grzegorz Domżalski (Sparta Brodnica)
9 Michał Kalitta (Sportis Łochowo)
8 Dawid Szpankiewicz (Chełminianka Chełmno)
7 Dorian Banasiak (Lech Rypin)
7 Paweł Behlke (Włocłavia Włocławek)
7 Bartłomiej Feter (Włocłavia Włocławek)
7 Bartłomiej Kruszewski (Pogoń Mogilno)
7 Mateusz Majewski (Kujawianka Izbica Kujawska)
7 Norbert Rościszewski (Notecianka Pakość)
7 Gracjan Szpucha (Kujawianka Izbica Kujawska)

Statystyki

2 Karol Czubak (Arka Gdynia)
1 Adam Ratajczyk (Zagłębie Lubin)
1 Adam Deja (Arka Gdynia)
1 Luis Valcarce (Arka Gdynia)
1 Kacper Chodyna (Zagłębie Lubin)
1 Adam Deja (Arka Gdynia)
1 Kacper Krzepisz (Arka Gdynia)
1 Haris Memić (Arka Gdynia)
1 Łukasz Poręba (Zagłębie Lubin)
1 Luis Valcarce (Arka Gdynia)

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2012-2013

2011/2012

2011-2012

2010/2011

2010-2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005

2003/2004

2002/2003

2001/2002

2000/2001

1999/2000

1981-1982

1980-1981

1979-1980

1978-1979

1977-1978

1976-1977

1974-1975