Statystyki III liga, gr. I Sezon 2023/2024
13
10
Bartłomiej Bartosiak
(GKS Bełchatów),
Jakub Garnysz
(Pelikan Łowicz),
Jakub Jakimiuk
(Olimpia Zambrów),
Siergiej Napołow
(GKS Bełchatów),
Nikodem Niski
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Patryk Skórecki
(GKS Bełchatów),
Marcin Szymczak
(Broń Radom),
Mateusz Szymorek
(GKS Bełchatów),
Damian Wojdakowski
(Jagiellonia II Białystok),
Łukasz Wroński
(GKS Bełchatów),
Przemysław Zdybowicz
(GKS Bełchatów),
Marcin Pieńkowski
(Unia Skierniewice /
Lechia Tomaszów Mazowiecki)
9
8
Patryk Kamiński
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Hubert Antkowiak
(ŁKS Łomża),
Denis Gojko
(Olimpia Zambrów),
Kiryło Knysh
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Oskar Kordykiewicz
(GKS Wikielec),
Hubert Michalik
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Kacper Sionkowski
(Concordia Elbląg),
Aleksander Stawiarz
(Pilica Białobrzegi),
Mykyta Wasin
(Unia Skierniewice),
Kamil Wiśniewski
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Oskar Wojtysiak
(Pilica Białobrzegi)
7
Krystian Adamiak
(Warta Sieradz),
Vinicius Mathes Alves
(Jagiellonia II Białystok),
Aleksander Gajgier
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Dominik Gedek
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Stanislav Hreben
(Mławianka Mława),
Kamil Huczko
(Jagiellonia II Białystok),
Bartłomiej Kręcichwost
(Warta Sieradz),
Luis Felipe Lipe Silva
(ŁKS Łomża),
Seweryn Michalski
(Warta Sieradz),
Jakub Romanowicz
(Olimpia Zambrów),
Konrad Rudnicki
(Victoria Sulejówek),
Maddox Sobociński
(GKS Wikielec),
Mateusz Stępień
(Unia Skierniewice),
Kamil Szymczak
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Maciej Wilanowski
(Victoria Sulejówek)
6
Adrian Dudziński
(Unia Skierniewice),
Kacper Falkowski
(Pelikan Łowicz),
Szymon Grączewski
(Legia II Warszawa),
Michał Jankowski
(GKS Wikielec),
Rafał Maćkowski
(ŁKS Łomża),
Patryk Malinowski
(Olimpia Zambrów),
Cyprian Pchełka
(Legia II Warszawa),
Robert Pich
(Legia II Warszawa),
Jakub Piela
(Warta Sieradz),
Patryk Sokołowski
(Legia II Warszawa),
Kacper Sommerfeld
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Piotr Sonnenberg
(Legionovia Legionowo),
Igor Strzałek
(Legia II Warszawa),
Mateusz Szmyd
(Unia Skierniewice),
Jacek Tkaczyk
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
5
Dorian Buczek
(Broń Radom),
Maksymilian Czeczko
(Pelikan Łowicz),
Jan Dźwigała
(Victoria Sulejówek),
Adrian Filipiak
(Warta Sieradz),
Artur Golański
(GKS Bełchatów),
Kordian Górka
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Kacper Imiołek
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Mateusz Jajkowski
(GKS Wikielec),
Dawid Kalisz
(GKS Wikielec),
Patryk Konik
(Legia II Warszawa),
Maksymilian Korczak
(Olimpia Zambrów),
Maksim Kventsar
(Broń Radom),
Bartłomiej Maćczak
(Warta Sieradz),
Piotr Mielczarek
(Warta Sieradz),
Mateusz Możdżeń
(Legia II Warszawa),
Piotr Owczarek
(Broń Radom),
Rafał Parobczyk
(Olimpia Zambrów),
Konrad Śliwka
(Victoria Sulejówek),
Mateusz Szwed
(Legionovia Legionowo),
Sebastian Szypulski
(GKS Wikielec),
Julien Tadrowski
(Legia II Warszawa),
Krzysztof Toporkiewicz
(Jagiellonia II Białystok),
Wojciech Urbański
(Legia II Warszawa),
Damian Winiarski
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Bartosz Zawadzki
(Pilica Białobrzegi)
4
Jakub Adkonis
(Legia II Warszawa),
Antoni Bednarek
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Mateusz Cichocki
(Pilica Białobrzegi),
Patryk Czerech
(Jagiellonia II Białystok),
Marcel Górski
(Legionovia Legionowo),
Mariusz Holik
(GKS Bełchatów),
Bartosz Kapustka
(Legia II Warszawa),
Sebastian Kobiera
(Broń Radom),
Michał Kucharczyk
(Legia II Warszawa),
Łukasz Makarski
(Concordia Elbląg),
Ołeksandr Masalov
(Mławianka Mława),
Eryk Matus
(Jagiellonia II Białystok),
Bartosz Mroczek
(Legionovia Legionowo),
Bartłomiej Olszewski
(ŁKS Łomża),
Dawid Papazjan
(Legionovia Legionowo),
Wiktor Puciłowski
(Legia II Warszawa),
Maksym Rosiński
(Unia Skierniewice),
Maciej Rosołek
(Legia II Warszawa),
Maciej Twarowski
(Jagiellonia II Białystok),
Jakub Tworek
(Mławianka Mława),
Aleksander Waniek
(Legia II Warszawa),
Mikołaj Wasilewski
(Jagiellonia II Białystok),
Andrij Yampol
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Konrad Zaklika
(Legionovia Legionowo),
Eryk Jarzębski
(Lechia Tomaszów Mazowiecki /
Olimpia Zambrów)
3
Artur Amroziński
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Michał Barć
(Legionovia Legionowo),
Jakub Bartosiński
(Unia Skierniewice),
Filip Becht
(Unia Skierniewice),
Aleksander Biegański
(Legionovia Legionowo),
Mateusz Cegiełka
(Unia Skierniewice),
Bartosz Ciborowski
(Olimpia Zambrów),
Szymon Czyżewski
(Warta Sieradz),
Sebastian Dąbrowski
(Olimpia Zambrów),
Bartosz Danowski
(Concordia Elbląg),
Kacper Dudek
(Legionovia Legionowo),
Adrian Dziubiński
(Broń Radom),
Kacper Głowicki
(Olimpia Zambrów),
Gabor Grabowski
(Mławianka Mława),
Marek Grądzki
(Pelikan Łowicz),
Ivan Hurenko
(Mławianka Mława),
Jakub Jędrasik
(Legia II Warszawa),
Mateusz Karol
(Mławianka Mława),
Paweł Koncewicz-Żyłka
(Warta Sieradz),
Łukasz Kopka
(Concordia Elbląg),
Marcin Kozłowski
(Victoria Sulejówek),
Jakub Lis
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Wojciech Łaski
(Jagiellonia II Białystok),
Kamil Łojszczyk
(Pelikan Łowicz),
Damian Makuch
(Unia Skierniewice),
Bartosz Michalik
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Stanisław Mitura
(Legionovia Legionowo),
Adrian Olpiński
(Broń Radom),
Paweł Olszewski
(Jagiellonia II Białystok),
Jakub Pawlicki
(Pelikan Łowicz),
Jakub Piwowarczyk
(Broń Radom),
Jewhen Radionow
(Legionovia Legionowo),
Michał Samborski
(Jagiellonia II Białystok),
Artur Sójka
(Pelikan Łowicz),
Łukasz Świderski
(ŁKS Łomża),
Hamed Junior Timite
(Broń Radom),
Minas Vasiliadis
(Legia II Warszawa),
Patryk Winsztal
(ŁKS Łomża),
Grzegorz Wojdyga
(Legionovia Legionowo),
Jan Ziółkowski
(Legia II Warszawa),
Mateusz Jońca
(Concordia Elbląg /
Mławianka Mława),
Bartłomiej Nowak
(Pilica Białobrzegi /
Broń Radom),
Maciej Radaszkiewicz
(ŁKS Łomża /
Legia II Warszawa)
2
Bartosz Bayer
(Olimpia Zambrów),
Damian Bednarek
(Victoria Sulejówek),
Adrian Bielka
(ŁKS Łomża),
Remigiusz Borkała
(Pelikan Łowicz),
Marco Burch
(Legia II Warszawa),
Damian Byrtek
(Legia II Warszawa),
Rafał Dębski
(Victoria Sulejówek),
Artur Dunajski
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Franciszek Fabiszewski
(Legionovia Legionowo),
Stanisław Gieroba
(Legia II Warszawa),
Jan Głowacki
(Pilica Białobrzegi),
Piotr Jakubowski
(Concordia Elbląg),
Filip Karmański
(ŁKS Łomża),
Przemysław Kita
(Warta Sieradz),
Maciej Komorowski
(Mławianka Mława),
Igor Korczakowski
(Legia II Warszawa),
Shingo Koreeda
(Warta Sieradz),
Jakub Kowalski
(Broń Radom),
Tomasz Kupisz
(Jagiellonia II Białystok),
Kamil Lewiński
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Stanisław Ławcewicz-Musialik
(Victoria Sulejówek),
Kacper Łoś
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Mateusz Markowicz
(Mławianka Mława),
Bartosz Mikołajczyk
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Michał Mikołajczyk
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Szymon Mroczko
(Concordia Elbląg),
Donatas Nakrošius
(Legionovia Legionowo),
Marcel Niesłuchowski
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Radosław Nowicki
(Concordia Elbląg),
Jakub Orpik
(Jagiellonia II Białystok),
Agwan Papikjan
(Unia Skierniewice),
Patryk Rosoliński
(GKS Wikielec),
Alan Rybak
(Jagiellonia II Białystok),
Adrian Skrzyniak
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Kacper Śladowski
(Pelikan Łowicz),
Mikołaj Staniak
(Concordia Elbląg),
Adam Stefański
(Mławianka Mława),
Andriej Triuchan
(Olimpia Zambrów),
Adam Waszkiewicz
(Legionovia Legionowo),
Bartosz Winkler
(Pelikan Łowicz),
Kacper Wnorowski
(Legia II Warszawa),
Dawid Woźniakowski
(GKS Bełchatów),
Michał Wrześniewski
(Broń Radom),
Nataniel Wybraniec
(Olimpia Zambrów),
Przemysław Żebrowski
(ŁKS Łomża),
Adrian Ziarek
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Dariusz Zjawiński
(Legionovia Legionowo)
1
Piotr Azikiewicz
(ŁKS Łomża),
Mikołaj Bociek
(GKS Bełchatów),
Bartosz Bogus
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Mateusz Borcuch
(Warta Sieradz),
Mateusz Broda
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Radosław Bukacki
(Concordia Elbląg),
Jakub Cegiełka
(Pilica Białobrzegi),
Wiktor Chudy
(Legionovia Legionowo),
Sebastian Cuch
(Broń Radom),
Kamil Cyran
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Jakub Czarnecki
(Victoria Sulejówek),
Gil Dias
(Legia II Warszawa),
Matheus Dias
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Nicolas Dohojda
(Pilica Białobrzegi),
Arkadiusz Drapsa
(Olimpia Zambrów),
Szymon Drewek
(Concordia Elbląg),
Bartosz Dziemidowicz
(Pelikan Łowicz),
Eryk Filipczyk
(GKS Wikielec),
Adam Gambka
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Kacper Gościniarek
(Olimpia Zambrów),
Adrian Grudzień
(Broń Radom),
Mikołaj Grzelak
(GKS Bełchatów),
Kacper Gzieło
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Paweł Jachno
(Warta Sieradz),
Mateusz Jackowski
(GKS Wikielec),
Maciej Jaroszewski
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Kajetan Jendryczko
(Pelikan Łowicz),
Piotr Kacperek
(GKS Wikielec),
Filip Kapela
(Pilica Białobrzegi),
Eryk Kaproń
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Piotr Karwowski
(Mławianka Mława),
Raivis Ķiršs
(GKS Wikielec),
Dominik Kobus
(Jagiellonia II Białystok),
Kacper Kondracki
(GKS Wikielec),
Maksymilian Kosior
(Unia Skierniewice),
Kacper Koterwas
(Legionovia Legionowo),
Krzysztof Kozaczuk
(Olimpia Zambrów),
Andrzej Krajewski
(Legionovia Legionowo),
Klaudiusz Krasa
(GKS Bełchatów),
Jakub Król
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Sebastian Kurowski
(Mławianka Mława),
Jakub Lewicki
(Jagiellonia II Białystok),
Mateusz Lis
(Warta Sieradz),
Szczepan Łoś
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Joachim Majchrzak
(Victoria Sulejówek),
Mateusz Mazur
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Reinaldo Melão
(ŁKS Łomża),
Hubert Mich
(ŁKS Łomża),
Mikołaj Misiak
(Victoria Sulejówek),
Kamil Mizera
(GKS Bełchatów),
Jan Nawotczyński
(Świt Nowy Dwór Mazowiecki),
Hubert Otręba
(GKS Wikielec),
Michał Ozga
(Jagiellonia II Białystok),
Krystian Pawczyński
(ŁKS Łomża),
Miłosz Pawlusiński
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Szymon Pietrzak
(Warta Sieradz),
Sebastian Pindor
(Victoria Sulejówek),
Dawid Polkowski
(Jagiellonia II Białystok),
Patryk Pomianowski
(Pelikan Łowicz),
Michał Pragacz
(Mławianka Mława),
Alex Protaziuk
(ŁKS Łomża),
Kacper Przedbora
(Lechia Tomaszów Mazowiecki),
Adam Radecki
(Olimpia Zambrów),
Lindsay Rose
(Legia II Warszawa),
Alec Schwartzman
(Legionovia Legionowo),
Grzegorz Skowroński
(Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
Damian Ślesicki
(Warta Sieradz),
Maksymilian Stangret
(Legia II Warszawa),
Aleksander Sulikowski
(Unia Skierniewice),
Łukasz Szczerbowski
(Mławianka Mława),
Gracjan Szpucha
(Concordia Elbląg),
Orest Tkaczuk
(Olimpia Zambrów),
Jarosław Trzeboński
(GKS Bełchatów),
Tomasz Wacławski
(GKS Wikielec),
Wiktor Walczak
(ŁKS Łomża),
Kamil Wenger
(ŁKS Łomża),
Sebastian Weremko
(ŁKS Łomża),
Mateusz Wlazłowski
(Pelikan Łowicz),
Bartosz Woder
(Pelikan Łowicz),
Oskar Wójcik
(GKS Bełchatów),
Eryk Woliński
(Pelikan Łowicz),
Kamil Wróbel
(Victoria Sulejówek),
Jakub Zborowski
(Pilica Białobrzegi),
Jakub Żewłakow
(Legia II Warszawa),
Michał Zięba
(Legia II Warszawa),
Mateusz Zielecki
(Jagiellonia II Białystok),
Krystian Ziętek
(Jagiellonia II Białystok),
Qëndrim Zyba
(Legia II Warszawa),
Radosław Zyśk
(Jagiellonia II Białystok)